Steam

Yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık Duyuruldu

Microsoft, Xbox Series X|S oyun konsolları ile uyumlu yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık modelini duyurdu. Eser, 2005 yılında Xbox 360 için yapılmış olan orjinal modeli takip ediyor.

Kulaklıklar pak ve sade bir dizaynla önemli manada Surface kulaklıktan ilham almış durumda. Eser, ses düzeyini ayarlamak ve oyun/sesli sohbeti dengelemek için sezgisel döner kulaklık kadranları ile de öne çıkıyor.

312 gram yükündeki kablosuz kulaklıklar ayarlanabilir baş bandı ve sentetik deriden yapılmış kalın kulak yastıkları ile birlikte geliyor. Bunların çeşitli baş boyutlarını rahat ettirecek biçimde tasarlandığını da belirtelim. Kulaklıklar düşük gecikmeli, kayıpsız ses üretimini sağlayan Xbox kablosuz protokolünden yararlanıyor. Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X üzere uzamsal ses teknolojileri için de dayanak sunuluyor. Katlanabilir çift hüzmelemeli mikrofon ise ses yalıtımı, otomatik susturma fonksiyonu ve bir ışık göstergesi içeriyor. Bu sayede mikrofonun kullanımda olup olmadığını da anlayabiliyorsunuz. Ekolayzır ve bas kuvvetlendirmenin yanı sıra bu özellikler, konsol ve Windows 10 bilgisayarlardaki Xbox Aksesuarları uygulaması ile değiştirilebiliyor.

Microsoft Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık‘ları çalıştırmak için PC kullanıcılarının Bluetooth 4.2+, Xbox Kablosuz adaptörü yahut uyumlu bir USB-C kablosuna sahip olması gerekiyor. Kulaklıkların pil ömrü ise 15 saat ve sıfırdan büsbütün şarj olmaları 3 saat sürüyor. Öte yandan, 30 dakika şarj ile yaklaşık 4 saatlik kullanım mühleti elde edilebiliyor.

Kulaklıklar 16 Mart tarihinden itibaren 99.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı