Steam

Yeni Kuşak Konsollar İçin Overcooked! All You Can Eat Duyuruldu

Overcooked! ve Overcooked! 2 ile birlikte şimdiye kadarki tüm indirilebilir içerikleri bir ortada sunan Overcooked! All You Can Eat duyuruldu. Alışılmış ki yeni oyun yalnızca eski oyunlardan içerikleri sunmakla kalmayıp yesyeni içerikler, grafik güncellemeleri ve çevrimiçi çapraz platform çoklu oyuncu takviyesini berberinde getirecek. İçerikler ortasında ise yeni düzeyler, şefler, kozmetikler ve kilidini açmanız gereken yeni muvaffakiyetler yer alıyor.

Yeni oyunun, birinci oyunun tekrar oluşturulduğu Overcooked 2 motoru kullanılarak inşa edildiği belirtiliyor. Bu da tüm oyunların 4K 60 FPS ile oynanabileceği manasına geliyor. Daha fazla erişilebilirlik seçeneği ve Overcooked! kaosunda şeflere yardım için asist modu da yeniliklerden. Asist modu, oyuncuların tanım vakit aşımını yavaşlatmasına, çeşitlerin müddetini artırmasına ve düzeyleri atlama seçeneğini dahil etmesine imkan tanıyor.

Overcooked! All You Can Eat için çıkış tarihi ve fiyatı şimdi paylaşılmıyor fakat oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X üzere yeni kuşak konsollar için onaylandığını belirtelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Giresun merkezden ben Nisan Duru Akça. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım 09-08-2020 18:54:52

  2. Hakkari merkezden ben Melisa Akça. Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 25-11-2020 15:56:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı