Steam

Yeni Call of Duty Çağdaş Warfare 2 için Birinci Fragman Yayınlandı

Yeni CoD Çağdaş Warfare 2, geride bıraktığımız haftalarda resmi olarak duyurulmuştu. Fakat 28 Ekim 2022 tarihinde çıkış yapacağı açıklanan oyun için rastgele bir fragman yayınlanmamıştı. Yeni Call of Duty Çağdaş Warfare 2 fragmanı için heyecanlı bekleyiş devam ederken, yayıncı firma kısa müddet evvel beklenen tanıtım görüntüsünü yayınladı.

Toplamda 1 dakika uzunluğunda olan fragmanda bizleri Task Force 141 takımından Captain Price, Soap MacTavish, Ghost ve Gaz üzere efsanevi karakterler karşılıyor. Yayınlanan kısa tanıtım görüntüsünde ne yazık ki rastgele bir ayrıntıya yer verilmiyor. Ancak, Infinity Ward yetkilileri şu ana kadar en savlı Call of Duty oyunu üzerinde çalıştıklarını belirtmiş. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni Çağdaş Warfare 2 fragmanı ile baş başa bırakalım.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Infinity Ward, Call of Duty’nin resmi Twitter hesabından oyunun dünya prömiyerinin 8 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşeceğini açıkladı. Bu duyuru görüntüsünün altına da Steam, emojili karşılığıyla serinin yine platforma dönüş yapacağının sinyalini verdi.

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden yapılan paylaşımla birlikte yeni Çağdaş Warfare 2’nin kimi Call of Duty oyunlarının DLC sayfalarında listelendiği ortaya çıkmıştı. Böylelikle serinin yeni oyununun PC’de Battle.Net haricinde Steam üzerinden de yayınlanacağı gözler önüne serilmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı