Android

Xiaomi Mi 11 Pro Özellikleri Sızdırıldı: QHD+ Ekran, 120Hz Yenileme Suratı

Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha evvelden de yapılan sızıntılarla gündeme gelen telefonun, artık de QHD+ ekran ve 120 Hz yenileme süratiyle bir arada geleceği tez ediliyor.

Snapdragon 875 işlemcinden güç alacağı belirtilen Mi 11 Pro’nun, tıpkı vakitte süratli şarj dayanağıyla de ön plana çıkacağı söyleniyor. Ayrıyeten bu noktada Mi 11 Pro‘nun 80W süratli şarj dayanağıyla birlikte geleceğini görüyoruz.

Telefonun 80W süratli şarj takviyeli bir bataryadan beslendiğini söyleyen kaynaklar, Mi 11 Pro’nun ise bu bataryasının yüzde 0’dan yüzde 100’e yalnızca 19 dakikada şarj olabileceği belirtiliyor.

Hatırlarsanız, daha evvelden yapılan sızıntılarda Mi 11 Pro‘nun 2K ekrana, ekran altı parmak izi sistemine ve 200W süratli şarj dayanağıyla birlikte geleceği ileri sürülmüştü.

Xiaomi Mi 11 Serisi Ne Vakit Tanıtılacak?

Snapdragon 875 işlemcili telefonun şimdilik tam olarak ne vakit piyasaya sunulacağı bilinmiyor. Ancak Xiaomi’ye yakın kaynaklar yeni telefonun Ocak yahut Şubat ayları ortasında tanıtılacağı kestirim ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hatay merkezden ben Melisa Akça. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 07-01-2021 19:55:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı