Steam

WhatsApp’tan Büyük Yenilik: “Numaradan Numaraya” WhatsApp Transferi!

Bir telefondan farklı işletim sistemi ile çalışan diğer bir telefona geçerken, WhatsApp sohbetlerini aktarmak her vakit en güç süreçlerden biri. WhatsApp, kullanıcıların sohbetlerini Android ve iOS aygıtlar ortasında aktarmalarına müsaade vermek için çalışıyor; bunu esasen biliyoruz. Lakin numara değiştirdiğinizde sohbetlerinizi taşımak, hala çözülememiş bir sorun olarak duruyor.

Kullanıcılar sıfırdan yeni bir yükleme yapmak isteseler bile, WhatsApp, sohbetleri aygıttan yahut bir buluttan geri yüklemek için tıpkı cep telefonu numarasını kullanmanızı istiyor. Uygun haberse şu: Bu yakında değişecek üzere görünüyor.

WABetaInfo‘nun haberine nazaran WhatsApp kullanıcıların sohbet geçmişini farklı bir numaraya aktarmalarına yardımcı olacak yeni bir araç üzerinde çalışıyor. Bu aracın yalnızca sohbetleri değil, tüm medyayı yeni numaraya / telefona aktarması da mümkün olabilir. Şu anda sohbetleri meselesiz ve tam olarak aktarmak yalnızca tıpkı pşatforma sahip cihazlar arasında ve aynı numarayı kullanırsanız mümkün oluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı