Online Oyunlar

Ubisoft, Rainbow Six: Siege İçin Büyük Sürprizini Duyurdu

Ubisoft Forward 2020 aktifliği epeyce ağır geçti. Ortalarında bir Prince of Persia remake’i, Scott Pilgrim oyununun yıllar sonra geri dönüşü, bir açık dünya tehlikeli sporlar (extreme sports) oyunu Riders Republic ve daha evvel Gods and Monsters olarak bilinen oyun Immortals: Fenyx Rising‘in de bulunduğu pek çok yeni oyun duyuruldu.

Fransız oyun üreticisi, bütün bu duyurularının ortasında en tanınan oyunlarından biri olan Rainbow Six: Siege hakkında ufak fakat kıymetli bir bilgi de verdi. Ubisoft, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X‘e geleceğini duyurmanın yanı sıra, online taktiksel nişancı oyununun 120fps yenileme suratı ile 4K oynanabileceğini söyledi.

Ayrıyeten Ubisoft, oyun sanayisinde artık olağanlaşmaya başlayan bir formda Rainbow Six Siege sahiplerinin oyunun yeni jenerasyon sürümüne fiyatsız yükseltme yapabileceklerini de doğruladı. Lakin yeni kuşak yayımı hakkında şimdi diğer bir açıklama yapılmış değil.

Ubisoft ayrıyeten, Rainbow Six Siege: World Cup isimli milletlerarası müsabakayı da duyurdu. Bu yarışta Dünya genelinden oyuncular katılarak büyük ödül için yarışacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı