Haberler

Twitter’a Kıssa Özelliği Geliyor

Kullanıcılar, metin, Tweetler, fotoğraflar yahut görüntüler ile Fleet oluşturabilecek ve Fleet’lerini çeşitli art plan ve metin seçenekleriyle özelleştirebilecek. Fleets’de bir Tweeti paylaşmak için Tweetin altındaki “Paylaş” simgesine ve akabinde “Fleet’de Paylaş” a basmak kâfi. Sonra, kimi metin yahut emojilerle bunun hakkında ne düşündüğünü kullanıcı ekleyebilir. Yakın vakitte, çıkartmalar ve canlı yayın özelliği Fleets’de mevcut olacak.

Twitter’da takipçiler, Fleets’leri ana sayfa vakit akışlarının en üstünde görebilecek. Tam profili görebilen herkes orada kişinin Fleets’lerinizi de görebilecek. Kullanıcı, herkesten Direkt Bildiri alma seçeneğini etkinleştirdiyse Fleets’lerine herkes karşılık verebilecek. Kullanıcı, bir Fleet’e yanıt vermek istiyorsa da, müellife Direkt İleti yahut emoji göndermek için üzerine dokunmak ve sohbete Direkt Bildirilerde devam edilebilecek.

Twitter, Brezilya, İtalya, Hindistan ve Güney Kore’de yaptığı deneme testleriyle, Fleets’lerin insanların sohbete daha rahat katılmalarına yardımcı olduğunu gördü. Fleets kullananlar, Fleets ve Direkt İletiler aracılığıyla Twitter’da daha fazla sohbete katıldılar. Twitter’da yeni olanlar, Fleets’leri akıllarından geçenleri paylaşmanın daha kolay bir yolu olarak gördüler. Bir gün sonra kaybolduğu için Fleets, insanların ferdî ve gündelik niyetlerini, fikirlerini ve hislerini paylaşırken kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı oldu.

Fleets, kullanıcılatın geri bildirimlerine nazaran yeni özelliklerle vakit içerisinde güncellenecek. Önümüzdeki günlerde, dünya genelindeki herkesin iOS ve Android için Twitter’da Fleets’leri olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bitlis merkezden ben Melisa Akça. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım 25-11-2020 07:00:10

  2. Bingöl merkezden ben Melisa Akça. Slm web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-12-2020 15:18:08

  3. Isparta merkezden ben Ayten Baş. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 06-12-2020 16:08:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı