Ücretsiz Oyunlar

TP-Link’ten Nintendo Switch ile de Uyumlu Gigabit Ağ Adaptörü

Dünyanın en büyük ağ eserleri üreticisi olan TP-Link®, geniş eser ailesine yeni bir üye daha ekledi. Notebook, PC, oyun konsolu üzere USB girişine sahip aygıtları kablolu olarak ağa eriştirmeyi sağlayan UE305 model ağ adaptörü Türkiye’de satışa sunuldu.

Bir ucunda USB adaptörü, başka ucunda ise Ethernet giriş yuvası olan UE305 ağ adaptörü, Ethernet girişi (RJ45) olmayan lakin USB girişi bulunan tüm aygıtları kablo ile ağa bağlamayı sağlıyor. UE305’i benzerlerinden ayıran en değerli özellikler ise Gigabit Ethernet ve USB 3.0 takviyeleri ile yüksek temas sağlaması ve Nintendo Switch ile uyumlu olması.

Nintendo Switch’i yüksek süratlerde kablolu ağa bağlamayı sağlayan UE305, tak ve çalıştır özellikli ve aygıtı USB 3.0 arayüzüne bağlamak kâfi oluyor. Böylelikle Nintendo Switch ile çok süratli ve yüksek kalitede indirmeler yapılabiliyor, oyunların keyfi artıyor.

TP-Link’in yeni ağ adaptörü yalnızca Nintendo ve oyuncular için değil, yüksek süratte kablolu ağ irtibatı isteyen ve USB girişi olan her aygıt için uygun bir tahlil. Windows ve Linux işletim sistemleriyle uyumlu olan eser, Ethernet yuvası olmayan her aygıtı direkt modem, yönlendirici ya da ağ anahtarına bağlayabilmeyi sağlıyor. Üstelik bu ilişkiyi yüksek süratlerde yapabiliyor. USB 3.0 ve Gigabit Ethernet dayanağı sayesinde büyük evrakların transferi, indirmeler,  çok daha süratli oluyor. 1000 Mbps’ye kadar ağ suratı ile kesintisiz bir ağ akışı ve sürükleyici online oyunlar oynanabiliyor.

Katlanabilir tasarımı ile daha az yer kaplayan ve rahat taşınan UE305 adaptör, hafif (20 gr) ve uygun boyutlu (71 x 26 x 16.2 mm) bir eser.  Windows 10/8.1, Linux OS ve Nintendo Switch ile uyumlu olan eser, bu işletim sistemlerinde ek bir şoför gerektirmeden çalışıyor; Mac OS ve Windows 7/8 için ise TP-Link web sitesinden şoför indirilmesi gerekiyor.

UE305 ağ adaptörünün tavsiye edilen satış fiyatı 27,90 USD (KDV dahil).

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı