Haberler

TP-Link, Oteller İçin Duvar Tipi Access Point Modellerini Duyurdu

TP-Link, bilhassa otellerin tercih ettiği ve her odada güçlü internet ilişkisi sağlayan duvar tipi iki yeni erişim noktasını (access point) satışa sundu. Priz halindeki, ince ve küçük dizaynlarıyla hem kolay kurulan hem de her atmosfere uyan eserler, kablolu ve kablosuz kontakta yüksek suratlar sağlıyor.

TP-Link’in satışa sunduğu modellerden birincisi, WiFi 6 teknolojisine sahip EAP615-Wall. Otel odalarına WiFi 6’nın getirdiği irtibat avantajlarını sunan EAP615-Wall, birebir vakitte gelişmiş güvenlik özelliklerine de sahip. PoE dayanağı olan ve son derece kolay kurulan eser, Omada SDN dayanağına de sahip ve otellere tüm ağı buluttan idare kolaylığı sağlıyor.

WiFi 6 ve öbür gelişmiş kablosuz teknolojilerle donatılmış olan EAP615-Wall, otel müşterilerine yüksek performansta temas ile daha uygun bir tecrübe sunuyor. Kablosuz temasta toplamda 1775 Mbps’ye varan suratlara ulaşan erişim noktası, tıpkı vakitte üzerinde 1’i uplink, 3’ü downlink (bu üç port’tan biri PoE destekli) 4 adet Gigabit temas yuvası yer alıyor. Bu sayede odalara kablo çekme problemini da ortadan kaldırıyor. Kablo ile ağa dahil olan aygıtlar, erişim noktası üzerinde yer alan bu yuvalara bağlanıyorlar. Üstelik gigabit süratlerde kablolu ilişki yapılıyor.

TP-Link’in yeni duvar tipi erişim noktası, WPA3 kurumsal seviyede güvenlik müdafaasına sahip. Ayrılmış konuk ağı, Facebook ve SMS ile kimlik doğrulaması yapılabilen captive portal üzere özelliklerle birebir vakitte inançlı bir konuk ağı oluşturmayı da sağlayan EAP615-Wall, fiyatsız Omada uygulamasıyla her yerden, kolaylıkla yönetilebiliyor.

TP-Link’in satışa sunduğu öbür duvar tipi erişim noktası ise EAP235-Wall model ismine sahip. Tasarım, suram ve kullanım kolaylığı üzere özellikleri öteki model ile tıpkı olan bu erişim noktası WiFi 5 (80211.ac) standardına sahip. Başta oteller olmak üzere her odada güçlü WiFi kontağı olması istenen yerler için uygun bir seçim olan EAP235-Wall, çift bant takviyesine sahip ve toplamda 1167 Mbps kablosuz suratlara ulaşabiliyor. Bu modelde de öbür modelde olduğu üzere PoE takviyeli 4 adet (1 uplink, 3 downlink) Gigabit girişi bulunuyor ve VoIP telefon, yazıcı üzere aygıtlar ayrıyeten kablo çekmek gerekmeden ağa bağlanabiliyor.

Her odada güçlü, tüm odayı kapsayan, yüksek ilişki suratı sunan ve inançlı bir ağ oluşturan, birebir vakitte şık dizayna sahip TP-Link’in duvar tipi yeni iki erişim noktası, otel, öğrenci yurdu, hastane, iş merkezi üzere işletmelere uygun tahliller ve hem suram, hem kullanım açısından pek çok avantaj sağlıyorlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı