Online Oyunlar

The Walking Dead final yapıyor: Yeni dizi hazırlıkları başladı

The Walking Dead 10. dönemiyle devam ederken, dizi ile ilgili dikkat cazibeli ayrıntılar ortaya çıktı. The Walking Dead yıldızı Briana Venskus, 10. dönem yeni kısmın savaş planına dair ipucu barındıran bir paylaşım yaptı.

The Walking Dead 11. Dönem ile Final Yapacak

Öte yandan dizinin ne vakit final yapacağı da netleşmeye başladı. The Walking Dead dizisi 2021-2022 yıllarında yayınlanacak 24 kısımlık 11. sezon ile final yapacak.

The Walking Dead Cihanında Yeni Bir Dizi Geliyor

The Walking Dead kozmosu, 2023’te başlayacak spinoff dizisi ile varlığını sürdürecek. 2023 yılında yayınlanacak olan dizide TWD direktörü Angela Kang da yer alacak. Başrolde ise Norman Reedus (Daryl Dixon) ve Melissa McBride (Carol Peletier) olacak. Dizinin ismi ise şimdi muhakkak değil.

Yeni Dizi İçin Görüşmeler Sürüyor

Üretimci şirket AMC; yeni yahut mevcut karakterlerle, bağımsız tecrübelere odaklanan kişisel kısımlar ya da gibisi epizodik bir antoloji ortaya koyan yeni bir Tales of the Walking Dead dizisi için, yeni spinoff’un yapımcılarından Scott M. Gimple ile görüşmeler gerçekleştiriyor.

10. Dönem Finalinde Neler Olacak?

The Walking Dead yıldızı Briana Venskus, 10 sezon finalinde yaşanacak savaş planına dair ipucu barındıran bir paylaşım yaptı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle orta verilen dizinin 10. dönem finalinin birkaç ay ertelenmesi gerekmişti. Uzun mühlet ne vakit yayımlanacağı belirsizliğini koruyan 10. dönem finalinin Comic-Con@Home etkinliğinde ABD’de 4 Ekim’de yayımlanacağı açıklanmıştı.

“A Certain Doom” (Kesin Kıyamet) isimli final kısmında, Ryan Hurst’ün canlandırdığı Beta, zombi sürüsünü kapılara gerçek yönlendirirken, karakterlerin büyük bir kısmı terk edilmiş hastanede mahsur kalmıştı. 

Öbür yerlerde mahsur kalan birkaç karakter daha olsa da Norman Reedus’ın canlandırdığı Daryl ve Melissa McBride’ın canlandırdığı Carol üzere ana karakterlerin birçok savaşmak için geride bırakılmıştı. Bu kısmın Fısıltı Savaşı’nın doruk noktası olması bekleniyor ve hayranlar destansı bir kapışmaya hazırlanıyor.

Zombi Kılığına Girmiş Halde Görüldüler

Screen Rant’in haberine nazaran Beatrice karakterini canlandıran Briana Venskus, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda McBride’la birlikte kana ve iç organlara bulanmış biçimde görünüyor. Dizide bu taktik karakterlerin, zombilerin kendilerini fark etmesinin önüne geçmesi için kullanılıyor.

Bu taktik dizide daha evvel de farklı biçimlerde kullanılmıştı ve artık de Beta’ya karşı kullanılacağı anlaşılıyor. 

Bu son savaşın muazzam olacağı daha evvel de ima edilmişti ve hatta Norman Reedus bunu Game of Thrones‘la kıyaslamıştı. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Trabzon merkezden ben Ziyafet Didar. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 14-09-2020 20:16:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı