Online Oyunlar

The Outer Worlds: Murder on Eridanos Ek Paketi Çıktı

 Private Division ve Obsidian Entertainment; ödüllü ve eleştirmenlerce beğenilen bilim kurgu RPG’nin ikinci ve son genişlemesi olan The Outer Worlds: Murder on Eridanos‘un PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One ve Windows PC için satışa çıktığını duyurdu. Genişleme paketi, bu yılın sonlarında Nintendo Switch üzerinden de yayınlanacak. The Outer Worlds: Murder on Eridanos; farklı olarak satın alınabileceği üzere, full öykü tecrübesi için The Outer Worlds: Peril on Gorgon genişleme paketini de içeren The Outer Worlds Expansion Pass‘in bir modülü olarak indirimli fiyatla edinilebilir.

Eridanos semalarında maceraya atılın ve Halcyon kolonisindeki en büyük cinayet gizemini çözün. Rizzo’nun sözcüsü ünlü Halcyon Helen’in orijinal Spectrum Brown Vodka’nın piyasaya sürülmesinden çabucak evvel meyyit bulunmasının akabinde bu tuhaf cinayette herkes bir kuşkulu. Bir kabahat mahallindeki anormallikleri ve tutarsızlıkları gösteren yarı hassas bir aygıt olan Discrepancy Amplifier ile ipuçlarını ortaya çıkarın. Her keşifle ek diyaloglar ve farklı vazife rotalarının kilidini açın. Gizemli seyahatinizde, bir dizi farklı şüphelilerle, Helen’in yardımcı yıldızları Spencer Woolrich ve Burbage-3001, Rizzo’s Rangers’ın ünlü atlet Black Hole Bertie üzere ünlü ikonlarla ve daha pek çok şeyle karşılaşacaksınız! Her ürkütücü gülümsemenin arkasında karanlık bir sır olduğu için dikkatli olun, lakin kararlılığınızın bu davanın kilidini açmanın anahtarı olduğunu da unutmayın.

Obsidian Entertainment’ın Oyun Yöneticisi Megan Starks, “Murder on Eridanos ile The Outer Worlds evreninin unutulmaz oyuncu takımını daha fazla açığa çıkarmaya, oyuncuyu sürükleyici ve ilgi cazibeli bir öykünün merkezine yerleştirmeye devam ediyoruz” dedi. “Bu genişleme paketi, neredeyse mantıksız yeni bir ortamda öbür bir makus şöhretli şirkete ışık tutuyor ve kıssayı ilerletmemizi sağlayan yeni mekanikler sunuyor. Bu çılgın bir seyahat ve hayranların yansılarını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı