Ücretsiz Oyunlar

Tekne Tatilinde de Süratli İnternet Daima Yanınızda

COVID-19 pandemisi sebebiyle en önemli daralmayı yaşayan kesimlerin başında turizm geliyor. Geçtiğimiz yıl, salgın münasebetiyle uygulanan kısıtlamalar nedeniyle milyonlarca insan yaz döneminde dahi seyahat edemedi. Fakat bu yıl aşılamanın sürat kazanması ile nispeten olağanlaşmaya geçişle birlikte daha hareketli bir turizm dönemi olacağı kesin. Yeniden de toplumsal uzaklık ve izolasyona dikkat ederek önlemli davranmaya devam etmek isteyenlerin bu yıl da öncelikli tercihlerinden biri, geçen yılın trendi olan tekne ve yat kiralama olacak.

Tekne tatilinde temel gereksinimlerden biri de kaliteli internete erişim olarak dikkat çekiyor. Bu hem cümbüş hem de uzaktan çalışmaya alışan şahıslar için her an her yerde internete bağlı olabilme açısından bir gereklilik. Yat ya da tekne üzere hareket halindeki alanlarda tatilini geçirenlere öncelikli tahlil ise LTE teknolojisini destekleyen router’lar. Bu taşınabilir router’lar internet temasını arkadaşlarınızla ve ailenizle de paylaşma imkanı sunuyor.

Gittiğiniz her yere cebinizde taşıyın

Zyxel’in  LTE2566-M634 2.4GHz / 5GHz Portable 4G Router’ın sunduğu 300 Mbps’ye kadar ağ suratlarına sahip 4G LTE-Advanced kablosuz geniş bant, saniyeler içinde evraklarınızı indirmenize, kesintisiz görüntü konferans toplantıları yapmanıza ve çevrimiçi oyunlar oynamanıza imkan sağlıyor. Küçük entegre USB irtibat noktası üzerinden bilgisayarınız ile çevrimiçi bağlanabileceğiniz aygıta, sırf bir SIM kart (3FF / 4FF) takarak anında kablosuz internetin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Tatil demek dijital çağın bireyleri için yaşanan keyifli anları toplumsal medyada anlık olarak paylaşmak demek. Teknede kaliteli ve süratli internet irtibatı bu manada yalnızca uzaktan işlere erişim için değil, toplumsal ağlara da her yerden erişim sayesinde seyahate çıktığınız aile üyeleri ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilmeniz ismine da değerli.

Zyxel  LTE2566-M634’in QR kodunu tarayarak WiFi kontağınızı 32 aygıtla tıpkı anda paylaşmanızın mümkün olduğunun altını çizmek gerek. Bu özellik, denizin ortasında görüntü platformlarından müziğe teknedeki tüm kullanıcılar için dijital dünyanın sunduğu tüm içeriklere erişimi mümkün kılıyor.

Süratli interneti sizinle her yere taşıyan ve online cümbüş alışkanlıklarınızı kesintisiz devam etmeniz için denizde eliniz ayağınız olacak Zyxel  LTE2566-M634 güçlü pil ömrü özellikleri de sizi yarı yolda bırakmaz.  Kontağınızı bir defa kurup uzun müddet kullanabilmek için 3.000 mAh kapasiteli pili bulunan router, tek şarjla 10 saate kadar daima kullanım ve 300 saate kadar bekleme müddeti sağlıyor.

Sezgisel 2,4″TFT LCD renkli ekranı, data kullanımınızı, pil ömrünü, sinyal gücünü, indirme ve yükleme suratlarını, servis sağlayıcıyı, WiFi durumunu, WiFi parolasını, SSID’yi, bağlı kullanıcıları ve daha fazlasını denetim etmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıyeten, taşınabilir şarj aygıtına yahut adaptöre bağlı bir micro USB kablosu ile de kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Dikkat cazibeli, çağdaş, kompakt tasarımı ile kolaylıkla bir el çantasına yahut cebinize rahatlıkla sığabilen bu router, gittiğiniz her yerde yanınızda olacak.

Zyxel WAH7601ile teknede daha uzun ve inançlı temas

Zyxel’in yazı tekne üzerinde geçirecek bireylere bir öbür önerisi ise Zyxel WAH7601 4G LTE Taşınabilir Router. Akıllı telefon paylaşım özelliğinden daha uzun servis müddeti ve daha yüksek WiFi sinyal kapasitesi sunan aygıt, Cat-4 dayanağı ile 150 Mbps’ye varan bilgi suratlarıyla anında ve istikrarlı internet irtibatı sağlar. Bu sürat, oyun tutkusundan denizin ortasında da ödün vermeyecek çocuklar ve yetişkinler için daha fazla cümbüş manasına geliyor. Kompakt, tak ve çalıştır tasarımı ile istediğiniz vakit, istediğiniz yerden çevrimiçi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Pille çalışan Zyxel WAH7601’i kullanmak için gereksiniminiz olan yalnızca küçük SIM kart. WAH7601 ile WiFi paylaşımı yalnızca akıllı telefonunuzu başka etkinlikler için özgür bırakmakla kalmıyor, birebir vakitte data iletmeye odaklandığından, çok daha düzgün performans sağlıyor. Zyxel WAH7601’de güvenlik hedefiyle yüksek sıcaklıklara dayanabilen lityum polimer piller kullanılıyor. Bu dahili pili ile 8 saate kadar kesintisiz kullanılabilen aygıt, birden fazla operatörün gereksinimini karşılamak için TDD bandı 38 ve 40’ı içeren 4G / 3G / 2G çok modlu ve çok bantlı özellikleri destekliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı