Steam

Steam İndirim Tarihleri Belirli Oldu

Whatsapp’ta PaylaşTwitter’da PaylaşFacebook’ta PaylaşLinkedin’de Paylaş

Bu yılki Steam indirim tarihleri oyuncular tarafından merak edilirken, yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan SteamDB bahsi geçen indirim tarihlerini sızdırdı.

SteamDB tarafınca aktarılan bilgilere bakacak olursak, Valve’nin 2020 yılının geri kalanı için üç farklı indirim planladığını görmekteyiz. Bu indirim dönemlerindeyse Valve, her yıl olduğu üzere oyunların fiyatları üzerinde yaklaşık yüzde 50 ila yüzde 90 arasında bir indirime gitmeyi planlıyor.

SteamDB’nin açıklamalarına göreyse Valve birinci olarak 29 Ekim-2 Kasım tarihleri ortasında Cadılar Bayramı İndirimleri’ni düzenleyecek. Bu indirim periyodu ise toplamda 5 gün sürecek.

Cadılar Bayramı İndirimleri’nin çabucak ardındansa Valve, Kasım ayı içerisinde Sonbahar İndirimleri’yle oyuncuların karşısına çıkacak. Sonbahar İndirimleri ise 25 Kasım – 1 Aralık tarihleri ortasında düzenlenecek.

Sonbahar İndirimleri’nden sonraysa 2020 yılının son indirim devri olan Kış İndirimleri ile oyuncuların karşısına çıkacak olan firma, bu indirim periyodunu ise 22 Aralık-5 Ocak tarihleri ortasında gerçekleştirecek. Bahsi geçen Kış İndirimleri ise her yıl olduğu üzere tam iki hafta boyunca boyunca devam edecek.

Şimdilik, Steam cephesinden bahisle ilgili rastgele bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat şirkete yakın birçok kaynağın sızdırılan bilgileri doğruladığına da şahit olmaktayız. Son olarak ise çabucak aşağıdan SteamDB tarafınca sızdırılan indirim tarihlerini inceleyebilirsiniz.

Sızdırılan İndirim Tarihleri

  • Cadılar Bayramı İndirimi: 29 Ekim – 2 Kasım
  • Sonbahar İndirimi: 25 Kasım – 1 Aralık
  • Kış İndirimi: 22 Aralık – 5 Ocak
Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Çankırı merkezden ben Melisa Akça. Selamlar sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım 11-10-2020 01:34:43

  2. Aydın merkezden ben Mehmet Kaya. Slm web siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 15-12-2020 13:29:03

  3. Ankara merkezden ben Diyar Acar. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler 13-01-2021 23:17:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı