Steam

Star Wars Jedi: Fallen Order Yeni Kuşak Güncellemesi Ayrıntılandı

Respawn Entertainment tarafından 2019 yılında sunulan Star Wars Jedi: Fallen Order yeni jenerasyon güncellemesi aldı. Güncelleme ile PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için kıymetli performans iyileştirmeleri sağlanıyor.

Öncelikle bunun Jedi: Fallen Order‘ın yeni bir sürümü değil, daha yeni donanımlarda daha düzgün kare suratları ve çözünürlükler sağlamak için geriye dönük uyumluluk dayanaklı bir güncelleme olduğunun altını çizelim. Bu ortada sunulan iyileştirmelerin tüm platformlar ve konsol modelleri için birebir olmadığını da hatırlatmakta yarar var.

Güncelleme ile Xbox Series S performansı 45 FPS‘den 60 FPS‘ye yükseltiliyor. Oyun, Xbox Series X’te farklı performans maksatlarına sahip iki mod sunuyor. Performans Modu, 1080p ila 1440p dinamik çözünürlükte 60 FPS oynatma sunuyor. Olağan mod ise 4K son sürece ve 1512 p ile 2160p (4K) ortasında dinamik çözünürlük ile geliyor.

PlayStation 5 tarafında ise kare suratı 45 FPS‘den 60 FPS‘ye çıkarılıyor. Öte yandan, 1440p son sürece ve sırf 1200p çözünürlük oynatma takviyesi sağlanıyor. PlayStation 4’te oyun için 810 p’den 1080 p’ye kadar dinamik çözünürlük sağlandığını da hatırlatalım.

1.12 optimizasyon güncellemesi, EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate de dahil tüm konsol sahiplerinin indirmesine sunulmuş durumda.

Star Wars Jedi: Fallen Order incelememize de bir göz atmayı unutmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Manisa merkezden ben Ayten Baş. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 06-03-2021 05:35:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı