Steam

Sega Mega Drive Küçük 2 Duyuruldu

Sega tarafından Mega Drive Küçük 2 duyuruldu. Küçük oyun konsolu Mega Drive ve Mega CD başlıklarından oluşan 50 ön yüklü oyun ile birlikte geliyor. Şimdiye kadar onaylanan oyunlar ortasında ise Sonic CD, Virtua Racing, Shining Force CD ve  Popful Mail üzere üretimler yer alıyor. Hatta platformda sunulmamış olan kimi bonus oyunların da sunulacağı söz edilmiş.

Oyunların tam listesi şimdi açıklanmasa da 2019’daki özgün küçük konsol, hangi bölgesel varyantın satın alındığına bağlı olarak mevcut oyun dizisinde birtakım farklılıklara sahipti. Bu, ikinci yinelemede için de geçerli olabilir.

Temel paketle birlikte hayranlar minyatür konsol, bir tam boyutlu nostaljik kumanda, bir HDMI kablosu ve güç için bir USB kablosu alacak. Sega CD’si takılıyken özgün konsolun görünümünü tekrar yaratmak isteyenler için şirket, sadece kozmetik maksatlı minyatürleştirilmiş bir CD eklentisi de sunuyor.

Şu an için Mega Drive Küçük 2 yalnızca Japonya için planlanıyor. Öteki ülkeler içinse rastgele bir bilgi verilmemiş. 27 Ekim 2022’de piyasaya sürülecek olan konsol 75 $ dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı