Steam

Seçkine Dangerous: Odyssey Genişlemesi Ertelendi

Frontier Developments, Seçkine Dangerous isimli uzay simülasyonu oyunu için Odyssey genişleme paketini 2020 yılında duyurmuştu. Genişleme paketi ile ayak basabileceğiniz gezegenler de oyuna eklenmiş olacak. Artık ise şirket, paylaştığı geliştirme güncellemesi ile Seçkine Dangerous: Odyssey’in PC ve konsol sürümlerinin ertelendiğini duyurdu.

Olağanda 2021 yılı başında piyasaya sürülmesi planlanan Odyssey’in PC için artık bu yılın ilkbahar sonlarına, Xbox One ve PlayStation 4 içinse sonbahara ertelendiğini belirtiliyor. Bu erteleme kararının sebebi olaraksa iddia edeceğiniz üzere Covid-19 salgınının tesirleri ve kapanmalar gösteriliyor. İngiliz geliştirici, bunun şiddetli bir karar olduğunu fakat şiddetli global durumun buna yol açtığını söylüyor.

Odyssey genişlemesi için alpha erişimi artık ilkbahar başında PC oyuncuları için planlanandan daha geç bir tarihte sunulacak. Ek olarak alpha, topluluğun testlerine odaklanmak ve ilgili geri bildirimleri toplamak için evreler halinde sunulan yeni içerikler görecek. Seçkine Dangerous: Odyssey Deluxe Alpha ve Lifetime Expansion Pass sahipleri, bu alpha lansmanına erişim kazanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Iğdır merkezden ben Ayten Baş. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım 07-03-2021 13:07:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı