Android

Samsung, Galaxy S22 İçin 65W Şarj Takviyesini Deniyor

Samsung, Galaxy S21 serisi için yalnızca 25W şarj dayanağı sunarken bu durum Galaxy S22 ile değişecek üzere gözüküyor. Son tezler şirketin Galaxy S22 ile 65W şarj dayanağı sunacağı istikametinde.

Samsung’un planları, Galaxy S22 çizgisinde 65W şarj dayanağı için testlerin başladığını argüman eden FrontTron tarafından vurgulandı. FrontTron, Galaxy S22 ailesinin rastgele bir üyesinden açıkça bahsetmese de son tweet’inde tüm serinin kod ismi olan “Rainbow” terimi yer alıyor. Bu noktada her Galaxy S22 modelini bir renk kod ismine sahip olduğunu ve bunların Red, Green, Blue ya da kısaca RGB olduğu belirtelim.

Testler devam ederken, Samsung’un 65W şarj özelliğini en üst düzeydeki Galaxy S22 Ultra ile sınırlamak için bir son dakika kararı almayacağını ümit ediyoruz. Samsung, tüm modellere yüksek watt dayanağı sunulduğunu varsayarsak Xiaomi, OPPO ve öbürleri üzere Çinli rakipleriyle birebir oyun alanında olacak. Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlar için hudutlu yüksek voltajlı şarj dayanağına sahip olmasının bir nedeni ise iddia edebileceğiniz üzere ziyanlı tesirlerinden kaynaklanıyor.

Galaxy S22 Ultra’nın Olympus markalı 200 MP kamera ile gelebileceğine dair argümanların olduğunu da hatırlatalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı