Android

Samsung Galaxy S21 Serisi için Teaser Yayınlandı

Samsung’un yeni akıllı telefon serisi Galaxy S21, büyük ölçüde kamera başarımına odaklanmış bir amiral gemisi akıllı telefon olarak dikkat çekiyor. Şirketin telefonla ilgili yayınladığı birinci fragmanın da kamera ile ilgili özellikleri merkeze alan bir görüntü olması bu durumu deliller nitelikte. Aşağıda görebileceğiniz görüntü, yeni akıllı telefonun harika yakınlaştırma özellikleriyle ilgili ya da 3D manzara özelliğiyle ilgili ipucu veriyor. Lakin bir öteki görüşe nazaran kelam konusu bu görüntü, ayrım yapmadan her iki bilhassa ilgili de ipucu veriyor üzere gözüküyor.

Samsung tarafından yayınlanan yeni teaser, Galaxy S21 serisiyle ilgili geçmişte sızan bilgilerin ışığında oluşturulan mümkün özellikler ile ilgili iddialarla hayli uyumlu. Bir kere daha Ultra modelinin öteki iki modelin bilakis kıymetli bir farkla daha uygun bir performans göstermesini bekliyoruz. Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus’ın bir çift 12 megapiksel kamera sensörüne sahip olduğu söyleniyor. Benzeri biçimde, her üçünün de 64 megapiksellik bir telefoto kameraya sahip olması bekleniyor.

Bunların yanında, Galaxy S21 Ultra’nın birincil amiral gemisi telefon olarak öteki iki modelden farklı olacağı ve 108 megapiksel kamera ve 3X, 5X yahut 10X optik yakınlaştırma sunan iki adet 10 megapiksel telefoto kamera kullanacağı da bildiriliyor. Ayrıyeten, diğer bir 12 megapiksel ultra geniş kamera, bir lazer otomatik odaklama sistemi ve Dual Pixel otofokus dayanağına de yeni amiral gemisi akıllı telefonun sahip olmasını bekliyoruz. Galaxy S21 Ultra’nın ön panelinde ise 40 megapiksellik bir selfie kamerası yer alacak.

Son olarak, Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S21 serisinin 14 Ocak 2021’de gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliğinde piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı