Android

Samsung Galaxy Note Serisinin Sonlandırılacağı Savları Yalanlandı

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy Note serisi dışında Galaxy S ve Galaxy Z Fold modellerinde de S-Pen dayanağına yer vereceği tez ediliyordu. Orta atılan bu tezler ise birçok kişinin aklına “Samsung Galaxy Note serisinin sonu mu geliyor?” sorusunu getirmişti. Bugün ise üst seviye bir şirket yetkilisi, Samsung Galaxy Note serisinin geleceği ile ilgili kıymetli açıklamalarda bulundu. Şirket yetkilisinin açıklamalarıyla birlikte bir müddettir devam eden Galaxy Note serisinin sona ereceği argümanları da yalanlandı.

Kore merkezli bir haber ajansı olan Yonpap News’e bir kadro açıklamalarda bulunan Samsung Electronics Taşınabilir Kısım Lideri TM Roh, Samsung’un 2021 yılı içerisinde yeni bir Note modelini duyuracağını müjdeledi.

Galaxy S21’e S Pen Takviyesi Geliyor

2021 yılında yeni Note modellerini piyasaya sunacaklarını belirten TM Roh, tıpkı vakitte Note tecrübesini daha fazla esere taşıyacaklarının da altını bilhassa çizdi. Bu kısımdaysa TM Roh, Galaxy S21’in S Pen takviyesi sunacağını da doğrulamış oldu.

Şimdilik, Galaxy S21 serisinin tam olarak ne vakit tanıtılacağı bilinmiyor. Fakat, emniyetli kaynaklar serinin yeni üyelerinin 14 Ocak 2021 tarihinde tanıtılacağını ön görüyorlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Siirt merkezden ben Oğuzhan Uğur. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 28-01-2021 03:45:21

  2. Tokat merkezden ben Diyar Acar. Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, face de paylaştım 28-01-2021 03:47:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı