Android

Samsung Galaxy Note 21 Önümüzdeki Yıl Tanıtılmayabilir

Samsung’un 2021 planları hakkında bugün kıymetli bir rapor yayınlandı. Sağlam kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere nazaran Samsung Galaxy Note 21 serisi, 2021 yılında tanıtılmayabilir.

Bildiğiniz üzere Samsung, genel olarak Şubat ayında yeni Galaxy S serisini daha sonrasındaysa Ağustos ayında da Galaxy Note serisi modellerini duyuruyordu. Lakin, Max Weibnach tarafından paylaşılan bilgilerde Samsung’un, 2021 yıl içerisinde amiral gemisi olarak dört farklı Galaxy S21, üç farklı Galaxy Z modeli duyacağını görmekteyiz.

Bunun yanı sıra yeniden kelam konusu bu modellerin en az üçünün S-Pen takviyesine sahip olacağı da belirtiliyor. Bu da S-Pen takviyesinin yakın vakit içerisinde Galaxy Note harici  başka amiral gemisi modellere de geleceği manasına geliyor.

Birebir vakitte kesimin muteber kaynaklarından biri olan Ice Universe’de hususla ilgili bir kadro bilgileri takipçileriyle paylaştı. Bu kısımdaysa Ice Universe, beklenmedik bir halde Galaxy Note 21 serisi için hiçbir gelişme haberi gelmediğini tabir etti.

Şimdilik Samsung cephesinden ortaya atılan tezlerle ilgili rastgele bir resmi açıklama yapılmadı. Lakin son yaşanan gelişmeleri göz önünde bulunduracak olursak, Samsung’un 2021 yılı içerisinde Note serisinden daha çok Galaxy Z serisine yük vereceğini iddia etmekteyiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı