Haberler

Samsung Galaxy Note 21 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Bu yıl birinci kere Galaxy Note serisi dışında bir modelde S-Pen takviyesine yer veren Samsung’un bu atılımı ise birçok kişinin aklına “Samsung Galaxy Note serisinin sonu mu geliyor” sorusunu getirmişti. Fakat, bu savlardan kısa bir müddet sonra üst seviye bir şirket yetkilisi 2021 yılı içerisinde yeni bir Galaxy Note modeli duyuracaklarını müjdelemişti. Şirket yetkilisinin bu açıklamaları akabinde birçok kişi Galaxy Note 21 çıkış tarihi ile ilgili yapılacak olan resmi açıklamaya odaklanmışken, bugün ise yeni Note modeli hakkında değerli bir rapor yayınlandı.

SamMobile‘ın özel haberine nazaran Samsung’un CEO’su DJ Koh’un hissedar toplantısı sırasında çip tedariği nedeniyle 2021’de Galaxy Note serisi üretmelerinin epey sıkıntı olduğu söylediği söz ediliyor.

Toplantı esnasında Galaxy Note serisinin kendileri için epey değerli bir eser kategorisi olduğuna da vurgu yapan CEO, ayrıyeten son 10 yıldır Note modellerinin global pazarda ilgi ile karşılandığını da belirtiyor.

Bununla birlikte bilhassa 2021 yılında yaşanan yetersiz çip tedariği nedeniyle klasik çıkış tarihlerini de değiştirebileceklerini söyleyen CEO, 2022 yılında tanıtılacak olan Note modelinin Ağustos ayından daha erken bir tarihte piyasaya sunulabileceğini işaret ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı