Steam

Resident Evil 4 Remake Duyuruldu! İşte Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Resident Evil 4 Remake söylentileri bir müddettir devam ediyordu. Oyun kesimini bir oldukça meşgul eden söylentilere nazaran Capcom’un yakın vakit içerisinde Resident Evil 4 Remake’i duyuracağı argüman ediliyordu. Bu bu savlar gündemi meşgul ederken, beklenen duyuru geçtiğimiz saatlerde düzenlenen PlayStation State of Play etkinliğinde geldi. Yapılan duyuruyla birlikte merak edilen Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi de resmiyet kazandı.

Aktiflik sırasında RE 4’ün remake sürümü hakkında kimi değerli bilgileri açıklayan geliştirici firma, kelam konusu üretimin büsbütün yenilenmiş bir oynanış mekaniğine mesken sahipliği yapacağını belirtti. Yeni mekaniklerin haricinde oyunun grafiklerini günümüz standartlarına getireceklerini tabir eden firma, tıpkı vakitte oyunun öyküsünü de yine düzenleyeceklerini müjdeledi.

Şimdi oyun hakkında pek bir ayrıntı paylaşılmadı. Fakat, 24 Mart 2023 tarihinde çıkış yapacağı açıklanan oyundan paylaşılan manzaraları göz önünde bulunduracak olursak, Resident Evil hayranlarını adeta görsel bir şölenin beklediğini söyleyebiliriz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri State of Play etkinliğinde yayınlanan fragmanla baş başa bırakalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı