Online Oyunlar

Razer, Xbox Series X Özel Kulaklığı Duyurdu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Oyuncular için önde gelen global ömür şekli markası Razer™, bugün, Razer’ın en yeni ödüllü ses teknolojilerine sahip, yeni kuşak Xbox konsolları Xbox Series X ” S için yüksek performanslı bir kablosuz oyun kulaklığı olan Kaira Pro Designed for Xbox‘ı duyurdu. Razer’ın TriForce Titanium 50mm Şoförlerine, HyperClear Supercardioid Mikrofonuna, Xbox Kablosuz ve Bluetooth 5.0 irtibatına sahip Kaira Pro, hem Xbox Series X ” S hem de bulut oyuncuları için çarpıcı ve net sesli iletişim sağlar.

Günümüzde oyuncular, bulut oyunlarının ortaya çıkmasıyla Xbox konsollarında, bilgisayarlarda ve Xbox Game Pass Ultimate üyeliğine sahip Android aygıtlarda 100’den fazla oyuna erişebiliyorlar. Lakin, platformlar ortası uyumluluk eksikliği, oyuncuların tıpkı oyunu farklı aygıtlarda oynamak için farklı kulaklıklar kullanmasına neden oluyor ve bu da çoklukla performans ve özelliklerden ödün vermelerini gerektiriyor. Razer Kaira Pro ile oyuncular ister konutta ister yolda Xbox Series X ” S, PC ve Android telefon yahut tabletlerinde birebir yüksek kaliteli, varlıklı özelliklere sahip kulaklığı kullanarak eksiksiz oyun tecrübesi için varlıklı, sürükleyici ses ve parazit içermeyen irtibatın keyfini çıkarabilirler.

Razer’ın etraf üniteleri iş ünitesi Kıdemli Lider Yardımcısı Alvin Cheung, “Artık oyuncular en sevdikleri oyunları neredeyse istedikleri her yerde oynayabilecekleri için, yüksek performanslı, çok platformlu bir kulaklığa duyulan gereksinim her zamankinden daha fazla” dedi. “Kaira Pro ile oyuncular meskende Xbox Series X ” S yahut PC’lerinde kullanmak için ya da dışarıdayken Android telefon yahut tabletlerinde oyun oynarken ülkü, tek bir kulaklığa sahipler olacaklar. Oyuncular, Kaira Pro’yu Razer Kishi ve Xbox Game Pass Ultimate ile eşleştirerek, gittikleri her yerde gerçek bir konsol tecrübesini yaşayabilirler.”

Yeni jenerasyon Xbox taşınabilir oyunculuk

Kaira Pro, çeşitli platformlara ve aygıtlara bağlanabilen çoklu aygıt uyumluluğu için özel olarak tasarlanmıştır. Xbox Kablosuz ve Bluetooth 5.0 kullanan Kaira Pro yeni Xbox Series X ” S’ye dongle gerekmeden, Windows 10 PC ve Android telefon yahut tabletlere de Bluetooth 5.0 aracılığıyla bağlanarak oyuncuların kulaklıklarını istedikleri yere götürmelerine imkan tanır.

Yenilikçi bir ikili mikrofon tasarımı ile Kaira Pro, kristal netliğinde sesli sohbet için çıkarılabilir Razer HyperClear Supercardioid Mic’e sahiptir. Dışarıdayken ana mikrofon çıkarılarak kulaklığın içine gizlenmiş başka, yerleşik bir taşınabilir mikrofon otomatik olarak sesli irtibatı devralır ve Kaira Pro’nun görünümünü pak ve hafif meblağ.

Birden ödüllü ses teknoloji ile güçlendirilmiş

Kaira Pro, Razer’ın ses teknolojisindeki en son yenilikleri Xbox Series X ” S’ye getiriyor. Birden çok ödül alan Razer BlackShark V2’de piyasaya sürülen tıpkı Razer TriForce Titanium 50mm şoförleri kullanan Kaira Pro, daha net tizler için farklı başka ayarlanmış yüksek, orta ve düşük aralık frekansları ile daha parlak, daha net ses sağlarken varlıklı bir orta kademe ve güçlü bas ile sürükleyici bir ses tecrübesi sunar. Xbox oyuncuları, EQ ön ayar düğmesi aracılığıyla, düşmanın ayak sesleri üzere oyun içi sesi geliştirmek için FPS Modu üzere dört ekolayzer ön ayarı ortasında geçiş yapabilir yahut daha güçlü, gür bir oyun sesi için Bas Modu’nu seçebilir.

Razer HyperClear Supercardioid Mic’e sahip olan Razer Kaira Pro, savaşın ortasında bile ultra net sesli iletişim sağlar. Arttan ve yanlardan gelen  ortam gürültüsü engelleyerek, düzgünleştirilmiş ses yalıtımı, daha fazla düşük frekans yansısı için artırılmış hassasiyet, daha fazla netlik ve gerçek ses alımı için optimize edilmiş bir koruma ile ekip arkadaşlarınız söylediğiniz her kelimeyi duyacak.

Hem koltukta hem yolda en yüksek konfor

Xbox için tasarlanan Kaira Pro, yeni jenerasyon Xbox oyunları için en güzel ses tahlilidir. En sevdiğiniz oyunları ister Xbox Series X ” S’de oynayın isterseniz de Xbox Game Pass Ultimate üzerinden bulut oyun yoluyla Android aygıtlarda oynamayı tercih edin; Kaira Pro, her durumda yüksek kaliteli ses tecrübesi ve kristal netliğinde sohbet irtibatı sunacaktır.

FİYAT ve SATIŞA ÇIKIŞ

149.99 $ / 169.99 €

Razer.com: 5 Kasım 2020
Yetkili Satıcılar: Q4 2020

Etiketler

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Muş merkezden ben Ziyafet Didar. Selamlar sayfan harbiden hayran edici, tebrikler 01-12-2020 13:22:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı