Online Oyunlar

Razer, Wolverine V2 Denetim Aygıtını Duyurdu

Oyuncular için dünyanın önde gelen ömür usulü markası Razer, bugün, Xbox Series X ” S için tasarlanan Wolverine V2 denetim aygıtını duyurdu. Razer’ın Mecha-Tactile aksiyon tuşları ve Mecha-Tactile D-Pad özelliğine sahip Wolverine V2, oyununuz üzerinde daha fazla hassasiyet ve denetim için üstün ergonomi ve gelişmiş özelleştirme sunar.

Xbox Series X ” S’ye ergonomik, yüksek performanslı, özelleştirilebilir bir denetleyici getirmek için hazırlanan Wolverine V2’nin ergonomik, sınırları bariz tasarımı tüm gün sürecek oyun seanslarında konfor için idealken, çevik ve yanlışsız tuş etkileşimi sağlayan doğal bir tutuş hissi kazandırır. Kaymaz kauçuk tutma kısımları en yüksek performansta oyun oynamaya müsaade verir.

Razer’ın tescilli Mecha-Tactile aksiyon tuşları, daha fazla dayanıklılık ismine 3 milyon tuş basma ömrü ve standart membran düğmelere nazaran %35 daha süratli çalıştırma (actuation) sağlayan 0,65 mm’lik azaltılmış çalıştırma aralığı ile donatılmıştır. Her düğme, gerçek oyun potansiyelinizi sergilemek için daha fazla doğruluk sağlamak ismine dikkatlice ayarlanmıştır.

Daha süratli anahtarlara ek olarak Wolverine V2, Xbox için Tasarlanan Razer Denetleyici (Razer Controller Setup Designed for Xbox) yazılımı aracılığıyla yapılandırılabilen iki programlanabilir çok fonksiyonlu düğmeye sahiptir. Bu düğmeler oyuncuların daha fazla denetim ve gelişmiş özelleştirme için öne bakan düğmeleri tekrar düzenlemelerine imkan tanır. Refleks gerektiren hareketler ve suratın çok değerli olduğu durumlarda, Wolverine V2’deki tetik anahtarları, ultra süratli seri atış yapmak için tetiği otomatik durduran bütünleşmiş raylı Hassas Tetik Modu özelliğine sahiptir.

NE VAKİT:     19 Kasım 2020

SATIŞ YERLERİ: Razer Wolverine V2, Razer.com’da, RazerStore perakende noktalarında ve seçkin perakendecilerde satışa sunulacak.

FİYAT:              99.99 $/ 119.99 €

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Van merkezden ben Ahmet Bayrak. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 07-12-2020 02:32:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı