Online Oyunlar

PUBG: NEW STATE Alfa Testi Ayrıntıları Açıklandı

KRAFTON, Inc. bugün 11-13 Haziran tarihleri ortasında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Android kullanıcıları için kapalı bir PUBG: NEW STATE Alfa Testi gerçekleştireceğini duyurdu. Alfa Testine katılmaya uygun olanlar ve ilgilenenler 6 Haziran’a kadar https://newstate.pubg.com adresinden başvurabilirler.

PUBG: NEW STATE Alfa Test Tarihleri

Alfa Testi Müracaat Müddeti:

Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Vakit Dilimi

Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Vakit Dilimi

Alfa Testi:

Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Vakit Dilimi

Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Vakit Dilimi

Sırf ABD’de gerçekleşecek PUBG: NEW STATE Alfa Testi, oyunun performansının, sunucu ve ağ tutarlılığının ve geliştirme basamağındaki oynanış sistemlerinin erken bir sürümünü ölçmeye odaklanacak. KRAFTON’un Alfa Testi sırasında alacağı geri bildirimler, PUBG: NEW STATE bu yıl piyasaya çıktığında şirketin topluluğunun beklentilerini karşılamasına yardımcı olacak. Alfa Testi sırasında oyuncular, fütüristik bir 8×8 harita olan TROI’ye girebilecekler ve burada lansmandan evvel farklı oyun özelliklerini deneyimleyip 2051’de geçen PUBG evreninin bir kısmını keşfedebilecekler.

PUBG: NEW STATE’in Kıdemli İmalcisi Minkyu Park, “Alfa Testi sırasında alacağımız tüm bedelli topluluk geri bildirimlerini ve oyun bilgilerini, piyasaya çıktığında oyuncuların beklentilerini karşılayan bir tecrübesi geliştirmek ve sunmak için kullanmaya kararlıyız,” dedi ve “Hedefimiz dünyanın her köşesindeki oyuncular için nitekim keyifli bir oyun tecrübesi sunmak ve oyunu yakında topluluğun ellerine teslim etmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek kelamlarını tamamladı.

Battle Royale cinsinin öncüleri ve PUBG‘nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması fiyatsız bir tecrübe olarak sunulacak. PUBG: NEW STATEPUBG‘nin orjinal Battle Royale tecrübesini taşınabilir aygıtlardaki en gerçekçi battle royale oyunu olarak yine yaratıyor.

Oyunla ilgilenenler Google Play Store sayfasından ön kayıt yaptırabilirler. iOS sürümü ayrıntıları bu yılın 3. çeyreğinde açıklanacak. Oyun bilgileri ve yaklaşan Alfa Testi hakkında daha fazla bilgi için http://newstate.pubg.com adresini, basın malzemeleri için bu linki ziyaret edebilir yahut bizi toplumsal medyada (Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube) takip edebilirsiniz. 

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı