Steam

Prince of Persia Remake Çıkış Tarihi Tekrar Ertelendi

Normalde Prince of Persia Remake çıkış tarihi PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 18 Mart 2021 olarak belirlenmişti. Lakin Ubisoft, oyunun çıkış tarihine çok az bir müddet kalmışken oyunun çıkış tarihini ertelemişti. Oyunun ne vakit çıkış yapacağı merak konusuyken, GameStop ve Amazon üzerinde listelenen oyunun 2023 yılı içerisinde yayınlanacağı ortaya çıkmıştı. Ama bu gelişmenin akabinde da oyun GameStop veritabınından kaldırılmıştı. Bu da oyunun iptal edildiği söylentilerini gündeme getirdi.

Tüm bu argümanlar gündemi meşgul ederken, Ubisoft Montreal stüdyosundan bir temsilci oyunun iptal edilmediğini ve hala geliştirmeye devam ettiklerini tabir etti. Oyunun veritabınından kaldırılmasına da değinen temsilci, oyunu 2023 yılında piyasaya sürmeyi hedeflemediklerini ve bu yüzden listeden kaldırdıklarını belirtiyor. İlerleyen günlerde projenin son durumu hakkında oyuncuları da bilgilendireceklerini lisana getiren temsilci, açıklamalarıyla oyunun süresiz olarak ertelendiğini de doğrulamış oldu.

Şimdilik oyun için net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Lakin Ubisoft temsilcinin açıklamalarını göz önünde bulunduracak olursak, Prince of Persia Remake’in en erken 2024 yılında oyuncularla bir ortaya gelebileceğini iddia etmekteyiz.

Bakalım, Prince of Persia: The Sands of Time Remake hayranları ile ne vakit buluşabilecek?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı