Online Oyunlar

PlayStation 5’in Yeni Oyunu Returnal’ın İmali Tamamlandı

PlayStation 5 için özel olarak geliştirilen ve PlayStation 5 ‘in piyasaya çıktığı birinci günden bu yana oyun severler tarafından heyecanla beklenen Returnal, sonunda tamamlandı. 

Housemarque tarafından geliştirilen ve yapımında Unreal Engine 4 grafik motorunun kullanıldığı Returnal, bizleri uzayın derinliklerine götürecek ve bunu çok yakında yapacak.  Zira geliştirilen Returnal’ın imalcisi Housemarque, bugün oyunun Gold Master diskini teslim ederek çıkışına bir adım daha yaklaşıldığını duyurdu.

Pekala, Returnal nasıl bir oyun ve piyasaya çıktığında oyunculara nasıl bir macera sunacak?

Returnal Nedir?

Returnal’da, Astra ismi verilen bir uzay araştırma birliğinin üyesi Selene, form değiştiren bir gezegene zarurî iniş yapar. Bu gezegende tek başına mahsur kalan Selene, hayatta kalmak için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını araştırmak ve canını dişine takarak çaba etmek zorundadır. Tekrar tekrar yenilir ve her öldüğünde seyahatine tekrar başlamak zorunda kalır.

Returnal’ın savaş sahnelerinde göz alıcı görsel efektlere ve mermilerin cehennem üzere havada uçuştuğu kapışmalara şahit olacaksınız. Her döngü size yeni kombinasyonlar sunacak. Bu sebeple her seferinde hayatta kalabilmek için sonlarınızı zorlamanız ve farklı stratejiler belirlemeniz gerekecek.

Tekrar oynanabilirliği ziyadesiyle yüksek olarak tasarlanan ve bu yola uygun halde değişen dünyasıyla Returnal, sizi üzerinizdeki meyyit toprağını atarak her doğuşta yeni ve gelişen zorluklara karşı gayret etmeye davet ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı