Steam

PlayStation 5 Ön Siparişleri Sonlandırılacak

Şimdi ön sipariş bilgileri, fiyatlandırması ve çıkış tarihi açıklanmayan PlayStation 5 için yabancı bir Reddit kullanıcısı değişik bir durum keşfetti. Kullanıcı, sitenin kaynak kodlarını denetim ederek PlayStation 5 ön siparişlerinin tek bir aygıt ile sonlandırılacağını söyleyen bir kusur bildirisi ile karşılaştı. Bu sonlandırmaya nazaran, PlayStation Direct web sitesinde konsolun sürümüne bakılmaksızın, tek bir müşterinin sadece bir adet aygıt sipariş edebildiği görülüyor. Daha fazlasını sipariş etmek istediğinizde ise bir kusur iletisi ile karşılaşıyorsunuz. Yanılgı bildirisinin içeriğinde ise şu sözler yer alıyor; “PS5 konsolundan sadece bir adet satın alabilirsiniz. Sepetinize aslında bir PS5 konsolu eklediniz”.

Ayrıyeten kaynak kodları, PlayStation 4 eserleri için kullanılacak yeni bir PlayStation 5 uyumlu etiketi de gösterdi. Fakat bunun oyunlar için mi yoksa aksesuarlar için mi kullanılacağı şimdi aşikâr değil. Tekrar de bu türlü bir etiketin mevcut olması, PlayStation 4 kütüphanesinin sadece küçük bir kısmının PlayStation 5 ile uyumlu olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Son olarak, PlayStation 5 için ülkemizde de fiyatlandırma bilgileri ve çıkış tarihi şimdi alınmadı lakin PlayStation Direct web sitesinin kaynak kodlarında bu türlü bir yanılgı iletisinin yer alması bu bilgilerin çok yakında bizlere ulaşacağını gösteriyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Ağrı merkezden ben Diyar Acar. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun 25-09-2020 23:51:42

  2. Aksaray merkezden ben Timur Tunç. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım 12-01-2021 19:43:15

  3. Şırnak merkezden ben Ayten Baş. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-01-2021 00:47:45

  4. Çanakkale merkezden ben Melisa Akça. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-03-2021 22:30:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı