Haberler

Opera GX Artık Dinamik Art Plan Müziği Özelliği Sunuyor

PC oyuncuları için tasarlanmış olan Opera GX internet tarayıcısı öbür hiçbir benzerinde olmayan öteki bir fonksiyon daha kazandı. Opera GX, dinamik art plan müziği özelliği ile oyunların sürükleyici ses tecrübesini internette gezinmeye getiriyor.

Opera GX, ünlü bestekar Ruben Rincón ve Gris‘in BAFTA adayı sinema müziği ile tanınan Berlinist kümesi tarafından tasarlanan ses efektleri ile bir kere daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Opera, tarayıcısındaki yeni dinamik art plan müziğinin, kullanıcıların odaklanmasını artıran bir ambiyans azaltma temposu olduğunu tez ediyor. Bu sayede kullanıcıların internette etkin olarak gezinirken, temaslara tıklarken yahut yazı yazarken ağırlaşacağı ve daha az etkin hale geldiklerinde daha az sakinleşecekleri tabir ediliyor. Olağan ki bu ses efektlerini farklı başka açıp kapatmak da büsbütün kullanıcının elinde.

Geçtiğimiz yılın Haziran ayında kullanıcılar ile buluşan farklı özelliklere ve tasarım bileşenlerine sahip Opera GX’in çıktığı günden bu yana yüzde 183 büyüme kaydettiği ve aylık etkin oyuncu sayısının 4 milyonun üzerine çıktığı tabir ediliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı