Haberler

Online Toplantılar İçin Webcam: Logitech C920, C922 ve BRIO 4K

Uzaktan çalışma dünyasında başarılı toplantılar geçirmenin sırrı kaliteli ses ve imaj iken Logitech’in kendi alanlarında en âlâ iki web kamerası; Logitech BRIO 4K Stream Edition ve Logitech C922 Pro Stream ile yüksek ses kalitesi çalışanların en büyük kurtarıcıları oluyor.

Yenilikçi teknolojilerle donatılan Brio, ultra 4K HD görüntü işbirliği mükemmeliyeti için çıtayı yükseltmiştir. Logitech BRIO 4K, gecikmeyi azaltmak için tasarlanan yüksek kare suratı ile canlı görüntü kontakları yapan profesyonellerin tercihi olarak yer alıyor. Ultra HD 4K özelliği, tam HD görüntü çözünürlüğünün 4 kat daha fazla olmasını sağlayarak en ufak yüz mimiklerini dahi net bir halde görüntüye aktarıyor. Parlaklıktaki değişikliklere otomatik ahenk sağlayarak geriden ışık geldiğinde oluşan karanlık imgeyi engelliyor, HDR sayesinde loş ışıkta bile renkleri canlı ve hakikat gösteriyor. Nereden yayın yapılırsa yapılsın, profesyonel bir imaj için Personify tarafından geliştirilen ChromaCam uygulaması sayesinde art planı bulanıklaştırma, kaldırma ya da değiştirme özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Toplantılarınız için kurulan konferans sistemini ileriye taşıyarak internet üzerinden adeta gerçek hayattaymış üzere yayın yapılabilmesini sağlayan C922 Webcam, HD kalitede saniyede 30 kare süratte 1080p ya da 60 kare süratte 720p kalitedeki yayınlara ve pürüzsüz ses kaydına imkân tanıyor. Yayın hangi açıdan yapılırsa yapılsın, çift taraflı gürültü engelleyici mikrofonuyla, duraklamaya gerek kalmadan seste oluşabilecek çıtırtıları engelliyor ve görüntüyü kaydediyor. Akıllı biçim tanıma özelliğine sahip C922, dinamik art plan yedeklemesiyle, yeşil ekrana muhtaçlık duyulmadan kullanıcıların art plandan ayrışmasını sağlıyor.

Bir başka Logitech webcam olan Logitech C920 modeli de 1080P çözünürlüğe sahip. Logitech C920 15MP kamerasıyla kusursuz fotoğraflar çekebiliyor. Birebir vakitte kendine özel iki stereo mikrofonu bulunan webcam, otomatik olarak ortamdaki zayıf ışığı yükselterek imgeyi net bir halde yansıtıyor.

  • Logitech BRIO 4K Yayıncı Webcam Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 2199 TL
  • Logitech C922 Profesyonel Yayıncı Webcam Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1199 TL
  • Logitech C920 HD Pro Webcam Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 999 TL
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı