Steam

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition Duyuruldu

12 Şubat tarihinde Nintento Switch platformları için çıkış yapacak olan Üstün Mario 3D World + Bowser’s Fury için yeni bir fragman paylaşıldı. Nintendo ayrıyeten, Mario’nun ikonik kıyafeti onuruna farklı bir kırmızı ve mavi renk şemasına sahip yeni Nintendo Switch – Mario Red & Blue Edition‘ı da tanıttı. 

Mavi kayışları olan kırmızı Joy-Con kumandaları, mavi bir Joy-Con tutacağı, kırmızı bir Nintendo Switch yuvası ve kırmızı bir Nintendo Switch sistemi içeren bu Nintendo Switch sisteminin kendisi yeni bir renkte birinci kere sunulacak. Ayrıyeten, Warp borularında yahut hayatın maceralarının onlara yol açabileceği rastgele bir yerde seyahat ederken Nintendo Switch’in korunmasına yardımcı olmak için stilize bir Mario Red & Blue Edition Taşıma Çantası ve bir ekran kollayıcı içerecek.

Bowser’s Fury’de bekleyen macera hakkında yeni ayrıntılara ek olarak Nintendo, Üstün Mario Bros 35 için özel bir aktiflik olan Harika Mario Bros. 35 World Count Challenge’ı da duyurdu. Bu yarışta dünyanın her yerinden oyuncular makul bir mühlet boyunca maksatları tamamlamak için birlikte çalışabilir. Nintendo Switch Online üyeliği, klasik bir meydan okumada bir değişiklik arayan hayranlar için rekabetçi çevrimiçi savaş oyunu Üstün Mario Bros. 35’e erişim sunacak. Oyuncular, Ocak ayından Mart ayına kadar üç defa düzenlenecek olan Muhteşem Mario Bros. 35 World Count Challenge sırasında Mario maharetlerini test edebilirler.

Muhteşem Mario Bros. 35 World Count Challenge’ın birinci cinsinde, 19 Ocak 10:00’dan 26 Ocak 09:59’a kadar sürecek olan aktiflik periyodunda dünyanın her yerinden oyuncular 3,5 milyon Bowser’ı yenmek için birlikte çalışmalıdır. Oyuncuların olağan oyunun bir modülü olarak Bowser’ı yenebilecekleri 35 Oyunculu Savaşa ek olarak, o hafta Özel Savaşta Bowser ile savaşmak için ek fırsatlar içeren parkurlar yer alacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı