Online Oyunlar

Netflix’ten ücretsiz sinema sürprizi: The Trial of the Chicago 7

Tahminen pek çoğunuz farkında değilsiniz ancak Netflix, birtakım yepyeni üretimlerini YouTube üzerinden fiyatsız olarak sunuyor. Our Planet, Period, Chasing Coral, 13th, Knock Down the House, The White Helmets, Zion ve Explained üzere çok sayıda üretim, Netflix’in YouTube hesabı üzerinden fiyatsız olarak izlenebiliyor.

Bu üretimlere artık de son periyodun kıymetli sinemalarından biri daha eklendi. The Trial of the Chicago 7 (Şikago 7’lisinin Yargılanması) sineması, Netflix tarafından YouTube üzerinde fiyatsız yayınlanmaya başlandı. Fakat bu kere sinemanın yayını süresiz değil, sinema 20 Şubat Cumartesi gününün sonuna kadar yayında olacak.

The Trial of the Chicago 7 Konusu ve Oyuncuları

The Trial of the Chicago 7, 1968 yılında Şikago’da düzenlenen hükümet zıddı şovlarda göz altına alınan farklı insanların yargılanmasını mevzu alıyor. Aaron Sorkin tarafından yönetilen sinemanın başrollerinde Sacha Baron Cohen, Eddie Redmayne, Alex Sharp ve Jeremy Strong üzere değerli isimler bulunuyor.

The Trial of the Chicago 7, IMDB’den 7.8 üzere epey uygun bir puan almış durumda. Eleştirmenler yorumları da, sinema hakkında hayli uygun.

The Trial of the Chicago 7 İzle…

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı