Online Oyunlar

Netflix’ten Bir Büyük Müjde Daha: 40 Yeni Anime İmali Geliyor

Netflix, bu yılın sonuna kadar çok daha geniş bir anime koleksiyonuna sahip olacak. Akış hizmeti devinin Tokyo’daki AnimeJapan 2021 Fuarı‘nda yaptığı duyuruya nazaran yıl içerisinde yaklaşık 40 anime dizi ve sinema yayımlanacak ve bu da 2020 yılında yayımlananın iki katı manasına geliyor. Bloomberg’in de belirttiği üzere bu karar, büyük ihtimalle firmanın Kuzey Amerika’da abone sayısının artmasından sonra Asya’daki ve başka memleketler arası pazarlardaki izleyicileri de kazanma uğraşlarının bir kesimi olarak verilmiş durumda.

Aktiflik sırasında Netflix, 13 yaradanın 13 insan ile bire-bir uğraşlarla ile insanlığın yazgısına karar verdiği Record of Ragnarok mangasının anime uyarlaması üzerinde çalıştığını da duyurdu. Ayrıyeten bu yıl gösterime girecek anime dizilerinin ortasında bir “ev-erkeği” olan eski bir yakuzanın (Japon mafyası) öyküsünün anlatıldığı The Way of the Househusband (8 Nisan’dan itibaren) da bulunuyor. Listede dikkatleri çeken bir başka isim ise 2019 Resident Evil remake’indeki Claire ve Leon’un ses sanatkarlarının yer alacağı Resident Evil: Infinite Darkness olarak görülüyor.

Netflix, alternatif feodal Japonya’da siyahi bir samurayın etrafında geçen kıssası ile Yasuke için yeni bir poster de sergiledi. Eden ise binlerce yıl gelecekte, kapalı bir formda yeni uyanmış bir insan çocuğuna bakan iki robotu mevzu alıyor. Bu anime, Fullmetal Alchemist: Brotherhood’ın direktörü Irie Yasuhiro tarafından yönetiliyor.

Her ne kadar Funimation’ın Crunchyroll satın alımı gerçekleşirse Sony’nin sahip olduğu kadar geniş bir anime kütüphanesine sahip olması pek mümkün gözükmese de, Netflix’in geniş çeşitliliğe sahip koleksiyonu Dünya genelinde anime hayranlarını hizmete çekmeye yardımcı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı