Online Oyunlar

Netflix Tarihinin Kıymetli Sinemalarından The Old Guard’ın Devamı Geliyor!

Charlize Theron‘un baş rolünü üstlendiği Netflix yepyeni sineması The Old Guard, Temmuz 2020’de yayınlandı. Sinema her ne kadar bir baş yapıt olmasa da, ortalamanın üzerinde puanlar almayı başardı. Ve sonuçta 74 milyon Netflix hesabı tarafından izlenerek akış devinin kıymetli üretimlerinden biri olarak tarihe geçti.

Ve artık, sinemanın devamı da gelecek üzere görünüyor. Theron, Variety’ye yaptığı açıklamada devam sinemasının 2022’nin başlarında çekileceğini söyledi. Senaryonun hazır olduğunu da söyleyen aktris, kendi oynadığı karakter Andy’nin yanı sıra birinci sinemadan iki karakterin de geri döneceğini doğruladı: Joe (Marwan Kenzari) ve Nicky (Luca Marinelli).

Direktör Gina Prince-Bythewood ise daha evvel yaptığı bir açıklamasında The Old Guard çizgi romanlarına dayanan bir sinema üçlemesine ilgi duyduğunu net bir formda tabir etmişti. Bu yüzden ikinci sinemanın akabinde bir de üçüncü sinemanın gelmesi sürpriz olmamalı.

The Old Guard 2’nin çekimlerine 2022’nin başlarında başlanacağını düşünürsek, yayın tarihinin 2022’nin sonlarında olacağını kestirim ediyoruz…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı