Steam

Microsoft Flight Simulator World Update IX Çıktı

Microsoft Flight Simulator için yeni bir öteki bir Dünya güncellemesi yayınlandı. Mart ayındaki İspanya, Portekiz, Cebelitarık ve Andorra geliştirmelerinin akabinde, bu sefer Flight Simulator World Update IX ile İtalya ve Malta iyileştirmeler alıyor. World Update IX bu bölgeleri daha da düzgünleştirmek için yeni modellenmiş kentler, havaalanları, yeni etkinlikler ve daha fazlasını sunuyor.

Geliştiriciye nazaran bu güncellemede Roma, Napoli, Venedik ve Milano dahil olmak üzere 20 kent bir grafik yükseltmesi de sağlandı. Bunun dijital yükseklik modellemesi, hava ve uydu imgeleri ve üçgenlenmiş sistemsiz ağ (TIN) modellemesi kullanılarak gerçekleştirildiği tabir ediliyor.

Palermo, Sondrio, Marina di Campo ve Bolzano havaalanlarına da el imali güzelleştirme uygulanmış. İtalya ve Malta’da 100’den fazla yeni ilgi noktası da eklemeler ortasında. Öteki yükseltmeler ve değişiklikler ise her biri üç yeni orman gezisi, keşif uçuşları ve iniş misyonlarının yanı sıra evvelkinden daha detaylı 100 havalimanını içeriyor.

Güncelleme artık PC, Xbox Series X|S ve Xbox Cloud Gaming oyuncularının yanı sıra Xbox ve PC Game Pass abonelerinin kullanımına sunulmuş durumda.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı