Online Oyunlar

Microsoft Flight Simulator, Daha Şimdiden Tarihe Geçmeyi Başardı

Microsoft, yaptığı duyuruda geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Flight Simulator oyununun PC üzerinde bir milyondan fazla farklı oyuncu tarafından oynandığını söyledi. Oyun Steam, Microsoft Store ve PC için Xbox Game Pass hizmeti üzerinde 18 Ağustos tarihinde yayımlanmıştı ve açıklanan bu sayı ile birlikte, daha şimdiden firmanın en büyük Game Pass yayımı olmayı başardı.

Firma, başarılı oyun hakkında kimi değişik sayıları da paylaştı. Yayım anından itibaren Flight Sim topluluğu, 26 milyon uçuşta bir milyar milden (1,6 milyar kilometre) fazla mesafe katetti. John F. Kennedy Milletlerarası Havalimanı en tanınan havaalanı olurken Daher TBM 930 da en tanınan hava aracı oldu.

Microsoft Flight Simulator, geçtiğimiz gün birinci büyük yanılgı giderme güncellemesini aldı ve bu güncelleme ile suram yanılgıları, çevresel araçları içeren çökmeler ve öteki pek çok sorun ortadan kaldırıldı.

Microsoft, Flight Simulator için yayımın yalnızca başlangıç olduğunu da açıklamasına eklerken, “planlarımızda dünya güncellemeleri, sim güncellemeleri ve gelecek temalı DLC üzere daha pek çok şey var” dedi. Ayrıyeten, her ne kadar şimdi bir yayım tarihi verilmiş olmasa da, oyunun bir Xbox One sürümü üzerinde çalışıldığı biliniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Van merkezden ben Nisan Duru Akça. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun 13-02-2021 22:30:17

  2. Adana merkezden ben Nisan Duru Akça. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-02-2021 09:50:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı