Haberler

MediaMarkt Startup Challenge’20 Müracaatları 2 Hafta Uzatıldı

Avrupa’nın açık orta 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt’ın gerçekleştirdiği “MediaMarkt Startup Challenge” projesinin üçüncü periyodu için müracaatlar sona ererken girişimcilerden gelen ağır talep, son müracaat mühletinin uzamasını sağladı.

Buna nazaran perakende dünyasında inovatif değişikliklerle fark yaratmayı ve dönüştüren uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlayan projeye teşebbüsçüler, 25 Eylül tarihine kadar müracaatlarını yapabilecek. Başvurular mediamarktstartupchallenge.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen ve bu bağlamda perakende bölümüne yönelik tahliller geliştiren projeler ortasından istenilen kriterlere uygun 10 proje ise, 20 Ekim günü dijital olarak düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman heyete sunumunu yapacak.

Startuplara projelerini Avrupa’da hayata geçirme fırsatı

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde birinci üçe giren projeleri hayli cazip mükafatlar bekliyor. Birinci olan proje, Münih’te gerçekleşecek Plug and Play Retailtech Hub hızlandırma programına katılmanın yanı sıra; teşebbüsçüler için kurumsal paydaşlıklar sunan hızlandırma programına dahil olma hakkı, Silikon Vadisi’nin en etkin yatırımcıları ortasında olan Plug and Play’in teşebbüsçü ağına dahil olma fırsatı yakalayacak. İkinci olan proje ise MediaMarkt mağazalarında pilot uygulama fırsatı ve Kategori Mağazacılığı Derneği’ne tahlillerini sunma hakkı elde edecekken; üçüncü olacak proje de tekrar MediaMarkt mağazalarında pilot uygulama imkanına sahip olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı