Haberler

MediaMarkt Bahar Fırsatları Başladı

İndirimler akıllı telefonlar, notebooklar, şarjlı dik süpürgeler, robot süpürgeler ve daha çok daha fazlasını içeriyor. İndirimdeki tüm eserleri görmek için bu kontağa tıklayabilirsiniz.

İndirimlerin öne çıkan fırsatları ise şu halde:

Philips SpeedPro Max 7043 Şarjlı Cyclonic Dik Süpürge

Azamide 1000W’lık güce sahip olan Philips’in şarjlı dik süpürgesi, yıkanabilir filtresi ve bilhassa evcil hayvan fırçası ile dikkat çekiyor. Böylelikle minik dostlarınızın tüyleri meskeniniz için bir sorun olmaktan çıkıyor. Eseri indirim devrinde 2.399 TL’den satın alabiliyorsunuz.

Rowenta XTrem Power Toz Torbasız Süpürge

Rowenta’nın toz torbasız süpürgesi XTrem Power ise, sağladığı yüksek güç sayesinde hem sert yerlerde hem de halılarda yüksek performans verebiliyor. Toz torbasız bir süpürge olduğu için toz haznesi epey büyük ve en geniş meskenlerde bile meselesiz bir tecrübe elde edebiliyorsunuz. Rowenta XTrem Power indirimlerde 1.199 TL’den satın alınabiliyor.

Philips Powerlife 2991 Buharlı Ütü

Philips’in Powelife buharlı ütü modeli, bilhassa şok buharını sık kullananlar için hoş bir tahlil. Dakikada 40 grama kadar buhar verebilen Philips Powerlife 2991, inatçı kırışıklar için 145 grama kadar şok buhar uygulayabiliyor. Eserin indirimlerde fiyatı 269 TL.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı