Steam

Mafia: Definitive Edition İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Oyuncular tarafından merakla beklenen Mafia Definitive Edition için yeni bir görüntü yayınlandı. Efsanevi Lost Heaven kentine odaklanan fragmanda kent üzerinde yapılan değişikliklerin detaylandırıldığını görmekteyiz.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz hafta düzenlenen Gamescom 2020 etkinliğinde Mafia 1 Remake için bir öykü fragmanı yayınlanmıştı. Yayınlanan fragmanda ise Tommy’nin Salieri kabahat ailesine nasıl girdiği gösterilmişti. Lost Heaven kentinin yeraltı cürüm dünyasına odaklanan fragmanda, tıpkı vakitte oyunun yenilenen grafikleri bir defa daha gözler önüne serilmişti.

Artık ise Lost Heaven kentine odaklanan kısa bir tanıtım görüntüsü yayınlayan 2K Games ve Hangar 13, bu kısımda kelam konusu kentin özgün oyuna bağlı kalarak geliştirildiğini belirtiyor.

Bunun haricinde yayınlanan fragman ile birlikte birebir vakitte oyundaki birçok yenilenen yerin da isminin değiştirilmediğini görmekteyiz. Bunun dışında yeniden yayınlanan fragmanda, kentin merkezinde daha fazla yüksek binayla karşılaşacağımıza da bilhassa dikkat çekiliyor.

Tüm bunların yanı sıra ayrıyeten yetkililer, oyundaki kırsal bölgeyi de oyuna başlar başlamaz gezebileceğimizi de belirtiyorlar. Bildiğiniz üzere 2002 yılında piyasaya sunulan orjinal oyunda bu bölgeyi birinci başta gezemiyorduk. Lakin serinin Remake üretimiyle daha özgür bir oyun yapısını oyunculara sunmayı hedefleyen Hangar 13’ün, bu kısıtlamayı da kaldırdığını gözlemlemekteyiz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri kısa bir müddet evvel yayınlanan tanıtım görüntüsüyle baş başa bırakalım.

Mafia: Definitive Edition Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Bildiğiniz üzere  2K Games tarafından yayınlanacak ve Hangar 13 imzası taşıyacak oyunun çıkış tarihi olarak 28 Ağustos duyuruldu. Lakin sonradan yapılan açıklamayla bir arada oyunun çıkış tarihinin 28 Ağustos‘tan 25 Eylül‘e ertelendiği açıklanmıştı. 25 Eylül tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak olan oyunun fiyatı da belirli oldu. Bu doğrultudaysa oyunun fiyatı 259 TL olarak açıklandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Kocaeli merkezden ben Ayten Baş. Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 13-09-2020 19:43:10

  2. Van merkezden ben Oğuzhan Uğur. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-10-2020 04:39:43

  3. Ankara merkezden ben Zeynep Tekinci. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 23:16:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı