Haberler

Logitech G, GeForce NOW powered by GAME+ Sponsoru Oldu

Yüksek performanslı, kaliteli ve son teknolojilerle donatılmış eserleriyle güzel bir oyun tecrübesi yaşatmak için kolları sıvayan Logitech G, yeni işbirliği kapsamında NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ platformunun daha geniş kitlelere ulaşması maksadıyla altın sponsorluk vazifesini üstlendi.

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ile oyuncular sahip oldukları oyunları bilgisayarlarının donanım gücüne takılmadan Windows, macOS, Android ve iOS aygıtlarından 1080P imaj kalitesi ve 60 FPS ile oynayabiliyor. NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ birinci periyotta hudutlu sayıda kullanıcıya hizmet verecek. Bulut tabanlı oyun servisine erişmek isteyen kullanıcılar, NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ web sitesi www.gameplus.com.tr üzerinden erken kayıt oluşturarak önümüzdeki devirde gerçekleşecek lansmanla birlikte eseri birinci kullanan kullanıcılar ortasında yer alma fırsatı yakalayacak.

GAME+ işbirliğini değerlendiren Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük “NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ platformu oyun dünyasına yeni bir soluk getirecek. Bu dünyada yaşanan gelişmeleri destekleyen ve daha ileri bir noktaya taşınması için daima çalışan Logitech G, oyun tutkunlarının en çok tercih ettiği varlıklı eser alternatifleriyle bu platformun da büyümesi ve gelişmesine katkı sağlayacak. Oyunseverler, GAME+ platformunun sunduğu bulut tabanlı oyun hizmetinin yanında, Logitech G’nin performansı en üst düzeye taşıma maksadıyla tasarladığı ekipmanlar sayesinde harika bir oyun tecrübesi yaşayacaklar.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı