Online Oyunlar

Konami’den eFootball PES Duyurusu!

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla UEFA EURO 2020™ turnuvasının Resmi Görüntü Oyunu eFootball PES 2021 için eFootball PES 2021 LITE ve taşınabilir dahil çeşitli platformlara gelecek yeni güncellemeleri duyurdu.

Bugünden itibaren, Bilgi Paketi (Data Pack) 6.0 çeşitli platformlarda fiyatsız olarak indirebilir olacak ve resmi UEFA EURO 2020™ modunu içerik güncellemeleriyle daha da varlıklı bir hale getirecek:

  • Almanya, İtalya, İspanya, Rusya, Macaristan, İsveç, Danimarka ve Romanya dahil olmak üzere güncellenmiş ulusal grup kitleri
  • Fransız oyuncu Antoine Griezmann, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, İskoç Liam Cooper, Danimarkalı Joakim Maehle ve Türk oyuncumuz Çağlar Söyüncü dahil olmak üzere güncellenmiş oyuncu görselleri
  • Resmi UEFA EURO 2020™ hakem kitleri
  • Resmi UEFA EURO 2020™ manşet rozetleri ve şampiyonluk rozeti

KONAMI’nin bir öteki açıklaması da bir sonraki fiyatsız paket olan Veri Pack 7.0’ın önümüzdeki ay sonuna hakikat yayınlanacağı istikametinde. Bu tarih turnuvanın nakavt kademesine denk geliyor ve aşağıdaki içeriklerin oyuna eklenmesinden oluşuyor:

Her kadronun seçilmiş 26 finalist oyuncusundan oluşan güncellenmiş ulusal ekip ekipleriTakım büyüklüğünün 23 oyuncudan 26’ya yükselmesi

Haziran başından Temmuz ortasına kadar eFootball PES 2021‘in LITE ve taşınabilir dahil çeşitli platformlardaki sürümlerinde çeşitli UEFA EURO 2020™ temalı oyun içi kampanya ve aktiflik planlanmakta.

Aktifliklerin ve kampanyaların kesin tarihleriyle ayrıntılı bilgileri, resmî web sayfası üzerinden ve PES toplumsal medya hesaplarında çok yakında duyurulacak.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE an prestijiyle PS4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için satın alınabilir durumda. Oyun birebir vakitte PS5 ve Xbox Series X”S tarafından da destekleniyor. Oynaması fiyatsız sürüm eFootball PES 2021 LITE da çeşitli çevrimiçi modları ve içerikleriyle sizleri bekliyor.

Ayrıyeten eFootball PES 2021 mobil sürümünü iOS ve Android aygıtlarınızda fiyatsız olarak oynayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı