Online Oyunlar

İtalyan Otomotiv Devi Maserati’nin Cyberpunk Modeli Büyülüyor

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077‘sinin 10 Aralık tarihli yayımından evvel yükselen Cyberpunk akımına katılmak isteyenlerin sayısı artıyor. Maserati de, oyunda yer almasa da husus üzerine kendi fikrini ortaya koymaya karar vermiş üzere gözüküyor.

İtalyan araba üreticisi, Project Rekall ismi verilen Shamal spor aracının bir restomod görselini yayımladı ve Maserati, bu aracın üretilebilir olmasına da dikkat etmiş üzere gözüküyor. Daha doğrusu, bir müşterinin firmanın Fuoriserie özelleştirme programı ile bu aracı ürettirmesi mümkün. Shamal markası orjinal olarak 1990 ve 1996 yılları ortasında var olmuştu ve 3,2 litrelik çift-turbocharge V8 ile güç bulan bir Marcello Gandini dizaynını temel alıyordu.

Maserati’nin bu çizimi Shamal’ın şık dış brütalizmini büyük oranda korurken, içerisine C4 Corvette gibisi LED göstergeler ve keskin kenarlı koltuklar üzere birtakım öğeler etkiliyor.

Genel tesirin hayli büyüleyici olduğu ise kesin. Her ne kadar birinin restomod bir Shamal isteme ihtimali düşük olsa da, umarız Maserati bu aracı üretme fırsatını yakalar…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı