Haberler

HUAWEI, Watch GT Runner Satın Alanlara Akıllı Tartı 3 Armağan Ediyor

HUAWEI’nin yeni spor odaklı saati Watch GT Runner, HUAWEI Online Mağaza üzerindeki kampanyayla birlikte kullanıcıların sıhhatlerini daha ayrıntılı takip edebilmelerini amaçlıyor. Akıllı saati satın alan kullanıcılara Akıllı Tartı 3 ikram eden HUAWEI, ek garanti müddeti fiyatlarında de indirim fırsatı sunuyor.

HUAWEI Watch GT Runner, hafif ve pozisyonlandırma doğruluğunu artıran yüksek dirençli polimer fiber kullanıyor. Ayrıyeten, seramik ultra hafif çerçeve ve havacılık sınıfı titanyum alaşımlı saat kurma kolu ile uyumlu. Tüm saat gövdesinin yükü yalnızca 38,5 g yükünde; bu da saatin neredeyse fark edilmemesi manasına geliyor ve saat ne kadar hafif olursa bilekte o kadar az hareket ederek dinamik nabız izlemenin doğruluğunu daha da artırıyor. HUAWEI Watch GT Runner anti bakteriyel silikon saat kayışı kullanıyor. Kullanıcının sıhhatini ve konforunu etkileyebilecek ter ve kirin kayışa temas etmesi konusunda endişelenmesine gerek yok.

Profesyonellik yalnızca giysi tecrübesine yansımaz. HUAWEI Watch GT Runner, kullanıcının fizikî durumunu ve etrafını anlamak için dataları bir bakışta görüntülemesine imkan tanıyan özel bir data saat yüzüyle birlikte gelir. Saat kadranı, kullanıcının bilmesi gereken tüm datalar dahil olmak üzere idman yükü, Koşu Kabiliyeti İndeksi, toparlanma müddeti ve hava durumu üzere bilgileri gösterir. Farklı durumlar için kullanıcılar, görüntülemek istedikleri bilgileri özelleştirebilir ve ayarlayabilir, böylelikle idman durumlarını gerçek vakitli olarak anlayabilir ve idman hacmini vaktinde ayarlayabilirler.

HUAWEI WATCH GT Runner, HUAWEI’nin giyilebilir ailesinin güçlü pil ömrünü devralarak tipik kullanım senaryolarında akıllı modda 14 güne kadar pil ömrü ve ağır kullanım senaryosunda 8 günlük uzun pil ömrü sağlıyor.

HUAWEI WATCH GT Runner, seyahatte güvenliklerini sağlamak için pusula özelliğini destekleyen yerleşik bir barometreye sahip. Ayrıyeten kulaklık yahut hoparlörlerle müzik çalmayı desteklemesi haricinde 500 müziğe kadar depolayabilen büyük ölçüde depolama alanı ile birlikte geliyor. Akıllı saat, kalp atış suratı izleme ve olağandışı kalp atış suratı hatırlatma dahil tüm gün sıhhat izlemeyi destekliyor. Kullanım senaryosunu daha da genişletmek için HUAWEI WATCH GT Runner, seyahat, oyun, hayat şekli, cümbüş ve işi kapsayan güçlü uygulama ekosistemini destekleyen HarmonyOS 2.1 ile çalışıyor.

HUAWEI Watch GT Runner, her ekosistemde en uygun kullanıcı tecrübesini sağlamak için hem iOS hem de Android takviyeli rastgele bir akıllı telefonla kullanılabiliyor. Kullanıcı HUAWEI Sıhhat Uygulamasını indirdiğinde akıllı dinamik ayar planı ve Healthy Living Shamrock dahil tüm sıhhat ve fitness izleme özelliklerini kullanmak mümkün hale geliyor. HUAWEI Sıhhat Uygulaması, birebir vakitte HUAWEI Akıllı Tartı 3’ten gelen bilgileri de GT Runner’ın dataları ile birleştirerek, kullanıcının çok kapsamlı bir halde sıhhat, beden durumu ve genel olarak ömür kalitelerini takip etmelerini sağlıyor.

Kullanıcıların HUAWEI Health uygulaması aracılığıyla datalarına erişmelerine imkan tanıyan HUAWEI Akıllı Tartı 3, Yük, beden kitle indeksi, beden yağ oranı, yağsız kütle, iskelet kası kütlesi, beden su yüzdesi, protein, kemik mineral içeriği, viseral yağ düzeyi, bazal metabolik oran ve kalp atışı dahil olmak üzere 11 farklı temel sıhhat göstergesini izleyerek, kullanıcıların idmanlarının sonuçlarını gün be gün ortaya koyan ve bedenlerindeki değişimleri ayrıntılı olarak raporlayan bir sıhhat asistanı olarak vazife yapıyor.

HUAWEI, HUAWEI TruFit beden kompozisyonu modelini geliştirmek için Çin Bilimler Akademisi ve Hefei Fizik Bilimleri Enstitüleri ile paydaşlık kurdu. Bu teknoloji, büyük bilgi doğrulama ve AI teknolojisi ile biyoelektrik empedans tahliline ve öbür göstergeleri temel alıyor. Algoritma, yağ kütlesini, iskelet kasını ve öteki beden kompozisyonu göstergelerini daha hakikat bir formda ölçmek için daima optimize ediliyor.

HUAWEI Watch GT Runner, Akıllı Tartı 3 armağanıyla birlikte 3.999 TL yerine 3.499 TL son tüketici fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıyeten vade farksız 4 taksit imkanı da sunulan eser için 1 yıllık uzatılmış garanti almak isteyen kullanıcılar, 649 TL yerine yalnızca 349 TL ödüyorlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı