Haberler

HUAWEI, Sonbaharı Ödüllü Fotoğraf Müsabakasıyla Karşılıyor

Whatsapp’ta PaylaşTwitter’da PaylaşFacebook’ta PaylaşLinkedin’de Paylaş

HUAWEI Mobile Türkiye, bu sonbaharı özel bir fotoğraf yarışıyla ve dopdolu ödüllerle karşılıyor. HUAWEI yaratıcı takımının oluşturduğu heyet tarafından, 6 – 31 Ekim tarihleri ortasında yapılacak müracaatlar ortasından her hafta seçilecek en düzgün 100 fotoğrafı çeken yarışmacılardan toplamda 300 kişi, 179 TL pahasında HUAWEI Powerbank kazanacak.

Ayrıyeten müsabakaya katılan herkes, HUAWEI Store’da geçerli 50 TL kıymetinde kuponun da sahibi olurken, çekilen fotoğraflar HUAWEI Topluluğu bünyesinde oluşturulacak en âlâ fotoğraflar sayfasında sergilenecek.

Birincilik Mükafatı: P smart 2021

Sonbahar temalı ödüllü fotoğraf yarışı yalnızca haftalık armağanlarla de sonlu değil. Yarış sonunda seçilen en yeterli üç görsel özel mükafatların sahibi olacak. Müsabakanın birincilik mükafatı P smart 2021, ikincilik mükafatı Watch GT 2 Pro, üçüncülük mükafatı ise Watch Fit olarak açıklandı.

Nasıl katılmalıyız?

Müsabakaya dahil olmak için; HUAWEI Store’a giriş yapmak, daha evvelden iştirakçinin üyeliği yoksa üyelik oluşturmak, tekrar HUAWEI Store’a e-posta adresiyle kayıt olmak, HUAWEI Topluluğu’na üye olmak ya da giriş yapmak ve yarış için çekilen fotoğrafı https://consumer.huawei.com/tr/community/details/topicId_126966/ sayfasında yorum kısmında paylaşmak kâfi oluyor.

Sonbahar temalı fotoğraf müsabakası hakkında detaylı bilgi için: https://shop.huawei.com/tr/kampanya-sonbahar-fotograf-yarismasi.html

Sonbahar Fırsatları HUAWEI Store’da

HUAWEI, yeni jenerasyon dizüstü bilgisayarları özelinde de tekrar değerli fırsatlarla dolu bir sonbahar kampanyasına imza atıyor. HUAWEI Store’dan MateBook X almayı tercih edenler 500 TL’lik ön ödemeye karşılık 500 TL ek indirim kazanırken, alışveriş sonrası mağazanın web sayfasına yorum bırakan kullanıcılar, kazandıkları kuponla, HUAWEI Band 3e akıllı bilekliği yalnızca 1 TL’ye satın alabiliyor. Eserin fiyatı ise 12.999 TL.

HUAWEI MateBook 13 2020 AMD’yi tercih edenler ise HUAWEI FreeLace Bluetooth kulaklık ve HUAWEI Bluetooth Mouse’a 6.499 TL karşılığında sahip oluyorlar. HUAWEI MateBook D14, 5.799 TL’lik fiyatına HUAWEI FreeLace Bluetooth kulaklığı da dahil ederken, 14.999 TL’den satışa sunulan HUAWEI MateBook X Pro’yu satın almayı tercih edenler, vade farksız 6 taksit fırsatından yararlanabiliyor.

Eser ve satış kampanyalarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için: https://shop.huawei.com/tr/kampanya-ozel-indirim.html

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı