Haberler

HUAWEI, Geliştirici Konferansı’nda Hangi Eserlerini Tanıttı?

Bugün gerçekleştirilen Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliğinde ortaya çıkan yeni eserler ortasında şunlar yer alıyor: HUAWEI FreeBuds Pro ve HUAWEI FreeLace Pro, geliştirilmiş Faal Gürültü Engelleme (ANC), yeni dizaynlar ve kullanıcı merkezli özellikler içeren çok beğenilen ses eserlerinin yeni pro varyantları; HUAWEI WATCH GT 2 Pro ve HUAWEI WATCH FIT. Huawei’nin giyilebilir eser serisinin en son eserleri; Huawei Share özelliği ile sağlanan iki yeni hafif dizüstü bilgisayar olan HUAWEI MateBook X ile HUAWEI MateBook 14.

Açılış konuşması sırasında Huawei, Tüm Senaryoların Kesintisiz Yapay Zeka Hayat Stratejisine olan bağlılığını ve 1+8+N ekosistemini beslemek için iş ortaklarıyla birlikte çalışmaya devam ettiğini de tekrar teyit etti. Şirket, bugün piyasaya sürülen eserlerin tümünün, iş, sıhhat ve spordan sesli cümbüşe kadar çeşitli senaryolarda tüketicilerin günlük ömürlerinde daha uyumlu ve temaslı bir tecrübe sunmak için tasarlandığını belirtiyor.

Huawei Tüketici Elektroniği Kümesi CEO’su Richard Yu şu açıklamada bulundu: “Harika kullanıcı tecrübeleri her vakit yenilik üzerine heyetidir. Fakat yenilik seyahatimiz her vakit tüketicilerle başlar ve biter. Gelecekte, dünya çapındaki tüketicilere daha akıllı ve yüksek kaliteli tecrübeler sunmak için pahalı ortaklarımızla çalışmaya devam edeceğiz.”

HUAWEI FreeBuds Pro

HUAWEI FreeBuds Pro, akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığı. Donanım ve yazılımla entegre bir tahlile sahip olan yeni TWS kulaklıklar, optimum gürültü tedbire performansı sunmak için kullanıcının yakın etrafına nazaran ortam gürültüsünün tipini makul tanımlıyor ve üç profil (Genel, Rahat ve Üstün) ortasında geçiş yapıyor. HUAWEI FreeBuds Pro, 40 dB’lik gürültü giderme oranıyla bir Huawei ses eserinde şimdiye kadarki en yeterli gürültü engelleme performansını sunuyor. Android, iOS ve Windows ile gerçekleştirilen Çift Ilişki, kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan aygıtlar ortasında problemsiz bir halde geçiş yapabileceği manasına geliyor. Yeni hareket denetimi, kullanıcıların kübik kulaklık gövdesinde bir kaydırma yahut sıkıştırma yaparak kulaklıkları kolay kolay denetim etmesine imkan tanıyor.

HUAWEI FreeLace Pro

Huawei Geliştirici Konferansı 2020 sırasında duyurulan yeni HUAWEI FreeLace Pro, üst seviye performans vaat ediyor. 40dB’ye kadar gürültü engellemeyi destekleyen boyun bantlı kulaklıklar, her durumda istikrarlı gürültü tedbire ve ses performansı sağlamak için dal başkanı algoritmalardan yararlanıyor. HUAWEI FreeLace Pro, ülkü dinleme tecrübesi için yüksek kaliteli ses sunmak üzere bas tüplü bir çift 14 mm alüminyum-magnezyum alaşımlı dinamik şoföre sahip. Huawei tarafından geliştirilen bir tahlil olan HUAWEI HiPair ile eşleştirme ve şarj süreci, kullanıcıların kulaklıkları USB-C irtibat noktasıyla akıllı telefonlara takarak tıpkı anda kolaylıkla yapmalarına imkan tanıyor. Beş dakikalık şarj, beş saatlik müzik çalmayı sürdürmek için kâfi pil sağlıyor ve tam şarj, tam gün kullanım sunuyor.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro

HUAWEI, HUAWEI WATCH ailesini genişletmeye devam ediyor. Yeni HUAWEI WATCH GT 2 Pro, sadece tüketicilerin HUAWEI WATCH GT Serisi’nde sevdiği özelliklerle gelmekle kalmıyor. Akıllı saat, iki haftaya kadar pil ömrü, 100’den fazla idman modu ve profesyonel seviyede fitness bilgi izleme özellikleri sunuyor.

Sıhhat takibi özellikleri, daha yanlışsız kalp atış suratı ölçümleri sağlayan güncellenmiş HUAWEI TruSeen 4.0+ ile şimdiye kadarki en gelişmiş durumda. Huawei, Kayak, Kros Kayağı, Kar Kayağı ve Golf dahil olmak üzere yeni idman modlarını da tanıttı. Bunlar, kullanıcılara profesyonel sporlar için gerçek vakitli performans izleme ve tahliller sağlamak için mevcut seriye dahil ediliyor.

Yeni amiral gemisi akıllı saat, izleme doğruluğunu ve kullanım rahatlığını artırmak için safir kristal saat camı, titanyum kasa ve seramik kasa ardı üzere tasarım ögeleriyle piyasaya sürülecek. HUAWEI WATCH GT 2 Pro, kullanıcıların daha da fazla özellik elde etmeleri için uygulama yüklemeyi de destekliyor. Huawei ayrıyeten gelecekte sunulan akıllı tecrübesi daha da artırmayı planlıyor.

HUAWEI WATCH FIT

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile birlikte tanıtılan HUAWEI WATCH FIT, yuvarlak dikdörtgen saat yüzü dizaynına sahip birinci Huawei spor akıllı saati. Akıllı saat, daha fazla içerik ve daha yeterli bir etkileşim tecrübesi sunmaya yarayan 1,64 inç AMOLED ekrana sahip.

Şirket, 39 gram tartısındaki HUAWEI WATCH FIT için, bir spor bilekliği kadar hafif terimini kullanıyor. Saat, kandaki oksijen, uyku ve gerilim şartlarındaki değişiklikleri takip etmek, 24 saat nabız ölçümü sağlamak için HUAWEI TruSeen 4.0 teknolojisine sahip. Tüm datalar, kullanıcıların daha düzgün ve daha sağlıklı ömürler sürmesine yardımcı olan fitness teklifleri oluşturmak için tahlil ediliyor.

HUAWEI WATCH FIT, Süratli Antrenman Animasyonlarını destekleyen birinci Huawei akıllı saati. 44 standart fitness rutinini (yağ yakma, omuz kası rahatlatma, beden şekillendirme ve öteki rutinler dahil) 12 animasyonla gerçekleştirilen bu özellik, kullanıcıların bir an evvel idman yapmaları için süratli ve kolay bir yol sağlıyor. HUAWEI WATCH FIT, koşu meraklıları için özel olarak tasarlanmış 13 koşu sınıfı sunuyor. Koşu suratı, kullanıcıların antrenmanlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için gerçek vakitli olarak sağlanan sonuçlarla bilimsel olarak tahlil ediliyor. Akıllı saat, 96 idman modu, dahili GPS ve 5 ATM su geçirmezlik özelliklerine de sahip.

Akıllı saat kompakt olmasına karşın tipik senaryolarda 10 güne kadar pil mühleti sunuyor. HUAWEI WATCH FIT, Huawei’nin süratli şarj teknolojisini de destekliyor. Beş dakikalık şarj, akıllı saati tüm gün kullanım için kâfi pil gücünü sağlıyor.

HUAWEI MateBook X

Huawei PC eserlerinin en son üyesi olan HUAWEI MateBook X, amiral gemisi serisinin ikonik dizaynını sürdürürken, teknolojinin gelişimini de takip ediyor. 1 kg yükündeki hafif dizüstü bilgisayarın en kalın kısmı 13,6 mm ve bir A4 kağıttan daha küçük.

Yeni HUAWEI MateBook X, çerçevesiz bir tasarım sunan 3K Sonsuz FullView Ekrana sahip birinci dizüstü bilgisayar. Ekran ayrıyeten, kullanıcıların bir akıllı telefonda olduğu üzere, ekranda üç parmakla aşağı kaydırarak süratli bir formda ekran imgesi almasını sağlayan Parmak Hareketleri Ekran Imajı üzere hareket dayanağıyla çoklu dokunma özelliğine sahip.

10. Jenerasyon Intel Core işlemci ile güçlendirilen yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar, günlük vazifeler için gereken performansı sunmayı hedefliyor. Dokunmatik yüzey, daha uygun kullanım kolaylığı için evvelki jenerasyona kıyasla yüzde 26 daha büyük ve tam dokunsal geribildirim sunmak için HUAWEI Free Touch özelliğine sahip. Yeni tam boyutlu klavye, yazmayı bir keyif haline getirmek için 1,3 mm tuş hareketi sunan makas anahtarlara sahip. Dört hoparlörlü bir ses sistemi oluşturan iki tweeter ve woofer, kullanıcının tam önünde etkileyici bir çevresel ses tecrübesi oluşturuyor.

Huawei’nin dağıtık teknolojisine dayanan geliştirilmiş Çoklu Ekran İş Birliği, HUAWEI MateBook X’e çok taraflılık ekleyerek kullanıcıların birebir anda birden fazla aygıtın yeteneklerinden daha meselesiz bir biçimde yararlanmasına imkan tanıyor. Artık geliştirilmiş dokunmatik yüzeye gömülü Huawei Share etiketi ile özelliğe erişmek her zamankinden daha kolay. Kullanıcılar hem bilgisayarı hem de eşleştirilmiş bir akıllı telefonu tek bir ekranda denetim edebiliyor, dizüstü bilgisayarda imajlı yahut sesli aramalar yapabiliyor, belgeleri aygıtlar ortasında aktarabiliyor ve hatta akıllı telefona kaydedilen evrakları direkt bilgisayarı kullanarak düzenleyebiliyor. Huawei akıllı telefon kullanıcıları, dizüstü bilgisayarlarını internete bağlamak için Instant Hotspot’tan da yararlanabiliyorlar.

HUAWEI MateBook X, yeni jenerasyon işlemcilerle birlikte Wi-Fi 6’yı destekleyen birinci Huawei dizüstü bilgisayar.

HUAWEI MateBook 14

Lansman sırasında Huawei, yüksek performanslı dizüstü serisinden yeni HUAWEI MateBook 14’ü de tanıttı. HUAWEI MateBook 14, AMD Ryzen 4000H Serisi işlemciyi, HUAWEI Shark Fin Fanlarıyla destekliyor. Performansın yanı sıra, 2K HUAWEI FullView Ekrana sahip ve tüketicilerin mobilken üretken kalmalarına yardımcı olmak için Çoklu Ekran İş Birliği dahil akıllı özellikleri de destekliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı