Haberler

Huawei FreeBuds Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Bugün düzenlenen Geliştirici Konferansı sırasında yeni kuşak eserlerini tanıtan Huawei, tıpkı vakitte yeni jenerasyon Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modelini de duyurdu. Yeni tasarımı ile dikkat çeken kablosuz kulaklık tıpkı vakitte sahip olduğu fiyat etiketiyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Pekala, Huawei FreeBuds Pro fiyatı ve özellikleri ile kullanıcılara neler sunuyor? İşte Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı!

Huawei FreeBuds Pro Özellikleri İle Neler Sunuyor?

Tasarım bakımından Apple’ın AirPods Pro modeline benzerlik gösteren FreeBuds bilhassa faal gürültü engelleme özelliğiyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Gürültü engelleme konusunda piyasada bulunan kablosuz kulaklıklar ortasında en uygun performansı sergilediği argüman edilen kablosuz kulaklığın, bu teknoloji ile 40 dB kıymetine kadar gürültüyü izole ettiği de belirtiliyor.

Bunun yanı sıra düzenlenen aktiflik sırasında kelam konusu bu gürültü engelleme özelliğinin dinamik olarak çalıştığı da tabir ediliyor. Bu kısımda ise bu özelliğin bulunduğumuz ortama nazaran otomatik olarak devreye girdiğine de bilhassa dikkat çekiliyor.

Sahip olduğu teknik özelliklerle de dikkat çekmeyi başaran kablosuz kulaklığın her iki tarafında da 52.5 mAh boyutundaki bir batarya yer veriliyor. Bu batarya ise gürültü engelleme özelliğinin açık olduğu durumlarda 4.5 saat, özelliğin kapalı olduğu durumlarda ise yaklaşık 7 saatlik bir pil ömrünü de kullanıcılara sunuyor. Bunun haricinde aygıtın şarj kutusunda da 580 mAh‘lik bir bataryaya da yer verildiği belirtiliyor.

Huawei FreeBuds Pro Fiyatı

Düzenlenen aktiflik sırasında tıpkı vakitte FreeBuds Pro‘nun fiyatı da resmi olarak açıklandı. Bu kısımda ise Ekim ayında satışa sunulacağı söz edilen kablosuz kulaklık modelinin fiyatı 199 Euro olarak belirlendi.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bolu merkezden ben Ayten Baş. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 15-09-2020 19:00:01

  2. Kilis merkezden ben Duru Güneş. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-09-2020 23:44:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı