Haberler

HONOR Akıllı Giyilebilir Eserlerin Öne Çıkan Özellikleri

Gençlere yönelik teknolojik eserleriyle paha yaratan HONOR, ortalarında HONOR Watch GS Pro, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Band 5’in de yer aldığı akıllı giyilebilir eserleriyle günün ağır temposuna ayak uydurmak isteyenlerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.  Kentli maceracılara hem günlük hayatlarında hem de tabiatta birçok öne çıkan özellik sunan HONOR Watch GS Pro, kapsamlı sıhhat ve spor takibi sağlayan HONOR MagicWatch 2 ile hafif ve şık yapısı ve canlı ekranıyla rahat kullanım sağlayan HONOR Band 5, farklı kategorilerde akıllı giyilebilir eserleri kullananların öncelikli tercihi oluyor.

HONOR Watch GS Pro

25 güne kadar pil ömrüyle neredeyse ayda 1 şarj ederek kullanılabilen, 14 farklı askeri testten muvaffakiyetle geçerek dayanıklılığı onaylanan ve Rotadan Dönüş üzere tabiatta hayatı kolaylaştıran birbirinden farklı özelliklere sahip olan HONOR Watch GS Pro akıllı saat, e kuvvetli şartlarda işleri kolaylaştırıyor. Bunlara ek, 100’den fazla farklı spor takibi, kalp ritmi takibi, SpO2 takibi, uyku ve gerilim takibi üzere sıhhat konusunda kapsamlı yetenekleri de bulunan Watch GS Pro, gelen aramaları cevaplayabilme, müzik denetimi, uzaktan deklanşör üzere özelliklerle de günlük yardımcınız haline dönüşüyor. Üç farklı renk seçeneği ve uygulama üzerinden indirilebilen onlarca farklı saat görünümüyle biçiminize ahenk sağlıyor.

HONOR MagicWatch 2

HONOR MagicWatch 2 akıllı saat, 100’den fazla idman modu, kalp ritim takibi, SpO2 takibi, uyku ve gerilim takibi özelliklerini sunuyor. Sıhhat ve spor özelliklerinin yanında Bluetooth teması sayesinde gelen aramaları cevaplama, bildirimleri görüntüleme, dahili depolama alanına yüklenen müzikleri dinleme, telefonu bulma, uzaktan deklanşör ve hava durumu üzere farklı yetenekleriyle de günlük hayatı kolaylaştırıyor. 14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR MagicWatch 2, farklı kayış ve boyut seçenekleriyle de şıklık katıyor.

HONOR Band 5

14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR Band 5 akıllı bileklik, şık ve canlı AMOLED dokunmatik ekranında sunduğu şık saat görünümleriyle günışığında bile net manzara sunar. 7/24 kalp ritim takibi, SpO2 kandaki oksijen takibi, uyku takibi üzere sıhhat özelliklerinin yanında 10 kadar idman takibi de sağlıyor. 50 metreye kadar suya sağlam olan HONOR Band 5, dört farklı yüzme tarzını algılayarak yüzme suratınızı, uzaklığınızı, kalorinizi ve SWOLF skorunuzu kaydediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı