Steam

Harry Potter: Puzzles & Spells Android ve iOS İçin Yayınlandı

Whatsapp’ta PaylaşTwitter’da PaylaşFacebook’ta PaylaşLinkedin’de Paylaş

Zynga yaptığı açıklamayla yeni oyunu Harry Potter: Puzzles & Spells’in bugün itibariyle Android, iOS, Amazon Kindle ve Facebook platformlarında fiyatsız olarak oynanabildiğini duyurdu.

Zynga’nın Oyunlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yaron Leyvand oyun hakkındaki kanılarını şu sözlerle tabir etti, “Harry Potter birinci defa sinemada gösterime girdiğinde herkes birebir kitabı okuyor, birebir sinemadan bahsediyor ve ortak bir tecrübesi paylaşıyordu. Harry Potter: Puzzles and Spells oyunu da bu kozmosun hayranlarına hem seriden akılda kalan özel anlarla hem de Büyücülük Dünyası’dan (Wizarding World) sunduğu kesitlerle eğlenceli bir tecrübe yaşatacak. Oyun şu ana kadar deneme maksatlı olarak erişime açıldığı ülkelerde fevkalâde bir geri dönüş aldı ve artık oyunumuzu dünyanın her yanındaki Harry Potter hayranlarıyla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Zynga’nın Yayıncılıktan Sorumlu Genel Müdürü Bernard Kim ise yeni oyunun çıkışını şöyle kıymetlendirdi, “Mobil oyunlar günümüzde, tarihleri boyunca hiç olmadığı kadar tanınan ve değerli hale geldi. Beşerler eğlenmek, rahatlamak ve öbür beşerlerle toplumsallaşmak için oyun oynamayı tercih ediyorlar. Harry Potter: Puzzles & Spells oyuncuları da isterlerse Harry Potter kozmosunun büyüsü, bulmacaları ve mükemmelleri ortasında doyasıya eğlenebilecek ve oluşturdukları Kulüpler aracılığıyla başka Harry Potter hayranlarıyla tanışabilecekler.”

Harry Potter: Puzzles & Spells’de oyuncular kendilerini büyüler, espriler, renkler ve Harry Potter evreninden tanıdığımız karakterlerle dolu 3’lü eşleştirme maçlarında bulacaklar. Orijinal Harry Potter filmlerinin müziklerini ve seslendirmelerini içeren oyunda, Harry’nin Büyücülük Dünyası’nda (Wizarding World) geçen seyahatini taşınabilir ortamda ve özgün bir biçimde yaşama bahtına sahip olacaklar. Oyuncular ilerledikçe kazanacakları büyüler ve özel güçler aracılığıyla içinde zıplayan Çikolata Kurbağaları, uçuşan Kanatlı Anahtarlar, savaşan büyülü satranç taşları ve beklenmedik mahzurlar ve nesnelerle dolu 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözecekler. Rengarenk bulmacaları çözerken oyuncular, Harry’nin Hogwarts Ekspres’teki seyahati, Hagrid’in efsunlu yaratıkları ve Hermione’nin Wingardium Leviosa büyüsünü yapması üzere birçok unutulmaz sahneye de şahit olacaklar.

Sihirli güçlerini yavaş yavaş ilerleten oyuncular, büyüler, güçlendirmeler ve tecrübe puanları kazanarak oyun içi karakterlerini ve yeteneklerini geliştirecekler. Tıpkı zamanda Harry Potter serilerinde geçen hadiselere dayalı Günlük Misyonları tamamlayarak birbirinden güçlü mükafatlar elde edebilecekler. Hogwarts’ın arkadaşlık ve dayanışmaya dayalı rekabet ortamında oyuncular başka oyuncularla birlikte kulüplere katılabilecek ya da kendi kulüplerini kurabilecek. Böylelikle sosyalleşebilecek, çeşitli bulmacalar konusunda birlikte strateji geliştirebilecek, hayat hakkı paylaşabilecek ve Kulüplere Özel Etkinliklerde yarışabilecekler. Ayrıyeten, önümüzdeki yedi gün içinde oyunu indiren herkes oyun içi altın, ekstra hayat hakkı ve oyun içi karakterlerine takabilecekleri Quidditch Gözlüklerini içeren Hoşgeldiniz Paketi’ne (Welcome Bundle) sahip olacak.

Harry Potter: Puzzles & Spells tüm dünyada iOS ve Android aygıtlarda çalıştığı üzere Amazon Kindle ve Facebook üzerinden de oynanabilir durumda. Daha fazla ayrıntı için oyunun web sitesini (www.harrypotterpuzzlesandspells.com) ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Kahramanmaraş merkezden ben Mehmet Kaya. Selamlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-10-2020 17:47:47

  2. Niğde merkezden ben Diyar Acar. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 14-10-2020 08:52:36

  3. Manisa merkezden ben Timur Tunç. Selam web siten inanki güzel, saolun 24-01-2021 17:40:32

  4. Ardahan merkezden ben Ziyafet Didar. Mrb sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler 19-03-2021 09:29:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı