Steam

Halo 3: ODST PC Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu

Halo: The Master Chief Collection bünyesindeki Halo 3: ODST birinci defa PC platformuna ayak basmaya hazırlanıyor. 343 Industries son olarak Halo 3: ODST PC sürümü için beklenen çıkış tarihi açıklamasını yaptı. Buna nazaran oyun, 22 Eylül tarihinde oyuncular ile buluşmak üzere geri sayıyor.

Oyun, Bungie tarafından geliştirilmiş ve birinci kere 2009 yılında Xbox 360 oyun konsolu içi çıkış yapmıştı. 2015 yılında ise Xbox One için tekrar sunulmuştu. Ek olarak, eksik kalmış olan Firefight Modu da hem Xbox One hem de PC için gelmiş olacak.

Halo 3: ODST kıssa modu, efsane haline gelmiş Master Chief karakteri yerine Halo 2 hadiseleri sırasında yıkılmış New Mombasa kentindeki Orbital Drop Shock Trooper (ODST) birliklerine odaklanıyor. Öykü ve Firefight modları dört oyuncuya kadar birlikte de oynanabilecek.

Yakında çıkacak olan oyunun PC sürümü, Ağustos ayında Halo Insider programında kapsamlı testlerden geçerken, tıpkı vakitte sadece birkaç ay evvel PC’de yayınlanan Halo 3’teki kayıt değişikliklerine, yeni özelleştirme seçeneklerine ve daha fazlasına bakıldığı söz ediliyor.

Halo 3: ODST hem Steam hem de Microsoft Store üzerinden satın alınabilir durumda. Ayrıyeten, Xbox Game Pass üyeleri de bu oyunu oynayabilecekler.

Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Kastamonu merkezden ben Melisa Akça. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-12-2020 09:39:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı