Online Oyunlar

GTA5, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e Ne Vakit Gelecek? Tarih Muhakkak Oldu!

Rockstar Games’in yıllardır para kazanmaya devam ettiği GTA5 fırtınası dinmiyor, kolay kolay dinecek üzere de durmuyor. Şirketin senaryo modundan sonra GTA Online ile büyük bir oyuncu kitlesine ulaştırdığı GTA5, bugüne kadar çok sayıda yeni jenerasyon platformda uzunluk göstermişti. Yakında bunu bir sefer daha yapmaya hazırlanıyor.

Bir müddettir PlayStation 5 ve Xbox Series X ile Series S yeni jenerasyon oyun konsollarına geleceği bilinen GTA5 için sonunda tarih muhakkak oldu. Bir blog paylaşımında Rockstar Games, GTA5’in ve GTA Online’ın 11 Kasım 2021 tarihinde mevcut oyun konsollarına geleceğini açıklamış. Böylelikle GTA 5’i 11 Kasım’dan sonra PS5 ile yeni Xbox oyun konsollarında görebileceğiz.

Ek olarak PS5 kullanıcılarına bir ayrıcalık da tanınacak. GTA Online’ın yeni sürümü, birinci 3 ay boyunca PlayStation 5’te fiyatsız olarak sunulacak. PS5 sahipleri böylelikle Şubat 2022’ye kadar fiyatsız olarak oyunu oynayabilecekler. Xbox sahipleri ise birebir hizmetten fakat fiyat karşılığında yararlanabilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı